"Şampiyonluk istiyorum"

Ligde kötü günler geçiren Trabzonspor'da teknik direktör Tolunay Kafkas gelecek için umutlu konuştu. Seneye dinamik, genç ve istekli bir takım oluşturmak istediğini belirten Kafkas, hedeflerinin ise şampiyonluk olduğunu söyledi.

''Şampiyonluk istiyorum''

Trabzonspor teknik direktörü Tolunay Kafkas, kulübün resmi dergisinin mart ayı sayısına açıklamalarda bulundu.

Enkaz edebiyatı yapmayı sevmediğini kaydeden Tolunay Kafkas, Trabzon'da yaşayacağı her şeye hazır olduğunu vurguladı. Kafkas, "Burada dibi de görebilirim ama hedefim şampiyonluk yaşamak. Gelecek sezon dinamik, genç, istekli ve arzulu bir takım oluşturmanın gayreti içersindeyiz" diye konuştu.

Kendisinin taraftarlar gibi kanının deli aktığını ifade eden Kafkas, "Eğer bu akışı kontrol edebilirsek müthiş işlere imza atacağız" dedi. Eleştirilere her zaman açık olduğunu belirten genç teknik adam, amaçlarının istedikleri oyunu sahaya yansıtarak ateşle barutu yan yana getirmek olduğunu dile getirdi.

Alt yapının önemine dikat çeken Kafkas, Türkiye Futbol Federasyonu'nun birinci görevinin kulüplerin alt yapıları olduğunu savundu. Federasyonun, kulüpleri hazırı tüketen, günü kurtaran bir anlayıştan kurtarması gerektiğini ifade eden Trabzonspor teknik direktörü, alt yapının yabancı oyuncu sayısından bile önemli olduğunun altını çizdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!