SALDIRGANLARI İHBAR EDENE ÖDÜL

Adana'da AK Parti Seçim Bürosu'na saldırı düzenlendi...

SALDIRGANLARI İHBAR EDENE ÖDÜL

Saldırı sonrası büroya gelen seçim bürosu sorumlusu, Türk Bayrağı'nı yerde görünce çok zoruna gittiğini, bu nedenle saldırıya düzenleyenleri ihbar edenlere ödül vereceklerini söyledi.

Edinilen bilgiye göre olay merkez Seyhan ilçesine bağlı Akkapı Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre gece saat 23:30 sıralarında seçim bürosunun önüne gelen kimliği belirsiz 3 kişi büronun kepenginin üzerine "Defol Ak Parti", seçim bürosunun duvarlarına ise ."CHP" yazdıktan sonra kepengi patlatıp içeri girmek isterken seslere uyanan vatandaşların bağırması sonucu ara sokaklara kaçarak izlerini kaybettirdi.

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine polis gelerek inceleme başlattı.
Seçim bürosu sorumlusu İlker Taşcıoğlu, kepengin ve camın zarar görmesine üzülmediğini, olaydan sonra seçim bürosuna geldiğinde karşılaştığı manzaranın kendisini çok etkilediğini belirterek, "Geldiğimde camda asılı olan Türk Bayrağımız yere düşmüştü. Onu öyle görünce çok zoruma gitti. Hemen yerden kaldırdım masanın üzerini koydum. Onun için bu saldırıya gerçekleştirenleri ihbar edenlere ödül vereceğim. Eğer ihbar edilirde bulunursa ya para vereceğim ya da yardım yapacağım" dedi.

Duvarlara saldırganların CHP yazmasına ise bir anlam veremediğini vurgulayan Taşcıoğlu, "CHP'li arkadaşların böyle birşey yapacağını sanmıyorum. AK Parti ile CHP'yi bir birine düşürmeye çalışan kişilerin bunu yaptığını düşünüyorum" diye konuştu.

Taşcıoğlu, saldırıda yere düşen Türk Bayrağı'nı öperek tekrar cama astı.
Daha öncede AK Parti'nin Kozan Yolu, Hürriyet Mahallesi'ndeki bürosu 2 kez, Küçük Dikili Mahallesi'ndeki ve büroları saldırıya uğrarken, 1 kezde seçim otobüsü saldırıya uğradı.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!