Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

ŞAHİN: YAPAMAYACAĞIMIZ SÖZLERİ VERMİYORUZ

AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Hüseyin Şahin, seçim propaganda çalışmalarını memleketi İnegöl'de yoğunlaştırdı. Şahin, "Biz yapamayacağımız sözleri hiçbir zaman vermedik" dedi.

ŞAHİN: YAPAMAYACAĞIMIZ SÖZLERİ VERMİYORUZ

Hüseyin Şahin, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın da katıldığı bir toplantıda mobilya işçileriyle bir araya geldi.Şahin, işçilere şöyle sesledi:
"AK Parti iktidarı döneminde her kesime, her kademeye indik ve halkın dertlerini dinledik. İnsanlar bize dertlerini, kederleri ve memnuniyetlerini anlattılar. Biz de sizin içinizden geldik, ben de kereste tozunu ciğerlerime kadar hissettim,. Nereden geldiğimi, nereye gideceğimi ve ne olduğumu çok iyi biliyorum. 8,5 yıllık AK Parti iktidarı döneminde her şeyi detayı ile öğrendik, usta olduk. Şimdi ustalığın getirdiği deneyimi kullanma zamanıdır. Yasama, yürütme, yargı birbirinden ayrıldı ama hala bulanıklık var, onları da gidereceğiz inşallah. Bu memleketin sorunlarını çözecek insanlar düzgün ve ahlaklı insanlardır. AK Parti kadrosu da bu meziyetlere sahip insanlarla doludur."
'YAPAMAYACAĞIMIZ SÖZLERİ VERMİYORUZ...'
Şahin; boş vaatlerin kimseye bir yarar sağlamayacağını söylerken, şu ifadeleri de kullandı:
"Biz yapamayacağımız sözleri hiçbir zaman vermedik. Bu ülkenin imkanları doğrultusunda yapılabilecek şeylerden bahsettik. Yapılamayacak bir istek olduğunda, 'Bu ülkenin imkanları şu an buna hazır değil' dedik ama imkanlar elverirse yapılacağını da ekledik. Yani her zaman doğruları söyledik."
YARINI GÖRMENİN ÖNEMİ...
Şahin, "Türkiye'nin tüm kurumları ve kuruluşlarıyla büyümesi için istikrarın sürmesi gerekiyor. Bütün firmalar yarını görsün ki atağa kalkabilsin. Nitekim 8,5 yıldır da büyüme ve istikrar söz konusudur. Bundan sonra büyüme için ne gerekiyorsa üzerimize düşeni yapacağız" diye konuştu.
SANAYİCİLERLE BULUŞTU...
Hüseyin Şahin işçilerle yemeğin ardından İnegöl Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü'nde, İnegöl Organize Sanayi ve Ticaret Meclisi Mayıs ayı gündem toplantısına katıldı ve burada sanayicileri dinledikten sonra bir konuşma yaptı. Şahin şunları söyledi:
"Kısmet olursa 12 Haziran'da yeniden görevde olacağız. İnegöl'e yeni bir ruh ve kan vererek İnegöl'ü bulunduğu konumdan daha iyi bir noktaya getirmeye çalışacağız. Bu sadece İnegöl'le ilgili bir görüş değil, Türkiye geneli ile ilgili olarak da aynı şeyler söz konusu. Biz ülkemiz daha iyi bir ekonomiye sahip olması için ehil olan herkese danışmaktan hiçbir zaman gocunmayız. Sonuçta bizim de bilmediğimiz veya atlayacağımız şeyler olacaktır. Danışan dağı aşmış, danışmayan düz yolda şaşmış, sözü bunu en güzel örneği... AK Parti iktidarda değilken Türkiye ne durumda idi, şimdi ise ne durumda? Ak Parti İktidarından önce 1 yılda satılan otomobili şimdi 1 ayda satıyoruz. Bu ve buna benzer bir sürü sektör için bu geçerli, bunu kimse görmemezlikten gelemez. Biz de her zaman hızlı büyümeden yanayız ve nitekim de öyle oluyor. Artık balık yaşayamıyor, hızlı balık yaşıyor. Onun için her zaman hızlı olmalıyız."
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!