Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Sağlam öğrencilerin futbol heyecanına ortak oldu

Türkiye Kömür İşletmeleri İlköğretim Okulu'nun bu yıl üçüncüsünü düzenlediği futbol liginin bu yılki başlama vuruşunu Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam yaptı.

 Sağlam öğrencilerin futbol heyecanına ortak oldu

Törene, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Bilici ve İlçe Milli Eğitim yöneticilerinin yanı sıra spor yöneticileri, belediye temsilcileri ve sponsor firmalar ile çok sayıda davetli katıldı. Organizasyonun düzenleyicilerinden olan Beden Eğitimi Öğretmeni Metin Serbest, hedeflerinin çocukların haftada bir gün düzenli spor yapmaları olduğunu söyledi. Projenin Türkiye'de örneği olmadığını belirten Okul Müdürü Erkan Sevindik, "Çocuklarımızın ders saatleri
dışında planlı spor yapmalarının önemli olduğunu düşünüyoruz. Projemizi de bu bilinçle hazırlamıştık. Bu yıl üçüncüsünü düzenlerken ilk günkü heyecanımız katlanarak arttı" dedi.
Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da alt kitlelere futbolu sevdiren güzel bir etkinlik olduğu için böyle bir daveti seve seve kabul ettiğini belirtti. Emeği geçenlere teşekkür eden Sağlam, "Beraber hareket etmeyi, yardımlaşmayı, paylaşmayı öğreten çok güzel bir organizasyon. Bu organizasyonun sonuçlarının iyi olacağından hiç kuşkum yok" diye konuştu. 

 Sağlam öğrencilerin futbol heyecanına ortak oldu  Sağlam öğrencilerin futbol heyecanına ortak oldu
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!