SAĞLAM'DAN TARAFTARA MESAJ

Bursaspor Teknik Direktörü Sağlam, Kenny Miller ile daha da güçlendiklerini, yeni bir transfer düşünmediklerini söyledi. Sağlam, "Taraftarımız şampiyon takımın taraftarı olduğunu unutmasın. İyi günde kötü günde bizi desteklesin"dedi.

SAĞLAM'DAN TARAFTARA MESAJ


Bursaspor'da yeni transfer Kenny Miller ilk idmanına çıkarken, İvan Ergiç de 30. yaşını kutladı.
Bursaspor bu hafta sonu oynayacağı Konyaspor maçı öncesinde hazırlıklarına Atatürk Stadyumu'nda yaptığı antrenmanla devam etti. İdmana taraftarlar yeni transfer Keny Miller'ı görmek için büyük ilgi gösterdi. Sık sık taraftarların tezahüratta bulunduğu Miller taraftarlara selam vererek karşılık verdi. Antrenmana futbolcular tam kadro katılırken, idmana topla çalışmayla başlandı. Daha sonra açma-germe hareketleri yapan futbolcular, istasyon çalışması yaparak çift kale maç öncesi ısındı. Çift kale maç
sırasında futbolcuların çok hırslı oldukları görülürken, yeni transfer Miller, fırsatçı ve mücadaeleci oyunuyla göz doldurdu.
Antrenman sonrası basın açıklamasında bulunan Ertuğrul Sağlam, yeni transver Miller gbi önemli bir futbolcunun aralarına katılması ve İvan Ergiç'in 30. yaşını kutlamasının takıma büyük moral kazandırdığını dile getirdi. 2. yarıya Konyaspor maçı galibiyetiyle başlamak istediklerini söyleyen Sağlam, "Miller ve Altay'dan Mehmet'in aramıza katılmasıyla güçlü olan kadromuz daha da güçlendi. 2. yarı öncesinde kadromuzu güçlendirerek başlamanın hazzını yaşıyoruz" dedi.
Takımda sakat futbolcu bulunmadığı için morallerinin üst seviyede olduğunu belirten Sağlam, tek sıkıntılarının sakatlıktan yeni çıkan futbolculardan İnsua, Volkan Şen, İbrahim Öztürk'ün takıma intibak süreci olduğunu ifade etti.
Sağlam, Volkan Şen'in bir başka takıma transfer olacağı söylentileriyle ilgili bir soruya, "Volkan'ın herhangi bir takıma gitmesi söz konusu değil, sıkıntılarını yavaş yavaş atlatıyor. İnşallah 2. yarıda takımımızın en önemli ftbolcularından biri olacaktır" şeklinde cevap verdi.
Takıma başka bir transfer düşünmediklerini belirten Sağlam, ancak çok cazip bir transfer olursa değerlendirilebileceğini açıkladı. Yeni transfer Keny Miller'ın fiziki açıdan hazır olduğunu ve tek eksiğinin adaptasyon olduğunu söyleyen Sağlam, ne zaman oynayabileceğinin önümüzdeki günlerde netlik kazanacağını belirtti.
Taraftarlara mesaj göndermeyi ihmal etmeyen Sağlam, "Şunu unutmasınlar, şampiyon takımın şampiyon taraftarı gibi davranıp iyi günde de kötü gürnde de bize sahip çıksınlar" diye konuştu.  

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!