Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Safiye Soyman'dan sonra Nur Ertürk de mide botoksu yaptırdı!

Kanal D'deki '2.Sayfa' programına şarkıcı Nur Ertürk konuk oldu. Mide botoksu yaptırdığını söyleyen Ertürk, ''20 kilo verdim'' dedi. Safiye Soyman da mide botoksu yaptırmıştı.

Safiye Soyman'dan sonra Nur Ertürk de mide botoksu yaptırdı!

İşte Nur Ertürk'ün açıklamalarından satır başları:

Mide botoksu yaptırdım. Son günlerde trend oldu. Ben yemeği çok seviyorum ve sürekli rejim yapıyordum. Ama yemeğe dayanamadığım için sürekli rejimimi bozuyordum. 80 kilo olduğum dönemler oldu. Buna bir çözüm bulmam gerekiyordu, ameliyat olmaya kesinlikle karşıydım.

Eğer obez değilse bir insan ameliyat olmamalı. Çünkü son derece vahim olaylar yaşandı mide ameliyatlarıyla ilgili... Sonra araştırma yaptım, mide botoksunu buldum. Doktora başvurdum, yüze yapılan botoks gibi. Mide kasına yapılıyor, iştah merkezi kapatılıyor.

Mesela bir simit bile yeseniz sizi tok tutuyor, çünkü hazım süresi uzuyor. 6 ayda bir yenilemek gerekiyor. İki doz halinde yapılıyor. Tabii hastanın verdiği tepki de önemli.

Bu sistemi bir düzene oturtmak lazım, öyle her zaman yapmamak lazım. Doktor kontrolünde yapılmalı. Ben 20 kilo verdim.

Endoskopi aletiyle mideye giriyor ve işlemi yapıyor. 10 dakika sürüyor sadece.

Çok maliyetli bir şey de değil. Eğer iki doz alacaksanız 4 ile 8 bin TL arası tutuyor. Sakın ama sakın merdiven altı yerlerde yaptırmayın. Hastane ortamında yapılan bir işlem bu, hayatınızı tehlikeye atmayın.

Safiye Soyman da geçen gün ''Ameliyat olmaktan korktum. Bunun yerine midemin iştah merkezine yüzümüze yapıldığı gibi botoks uygulandı. Yeme isteğim kesildi.

20 günde 5 kilo verdim. 67 kiloydum, 62'ye düştüm. Hedefim 55 kilo olmak. Hemen sonrasında karın gerdirme estetiği yaptıracağım'' demişti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!