Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Saba Tümer'i böyle taklit etti

Göksel Kortay'ın sahneye koyduğu Baş Belası adlı oyunda yer alan Arda Esen, Saba Tümer'in programına konuk oldu. Esen programda Saba Tümer'in kahkahasını taklit etti.

Saba Tümer'i böyle taklit etti

 

Yonca Evcimik ile birlikte Saba Tümer'le Bugün programına konuk olan Arda Esen '100 küsürüncü oyuna geldik. Göksel Kortay oyun konusunda çok titizdir. Rejisi dışında bir şey yapılmasını istemez, textin dışına çok çıkılmasını istemez. Ama bir süre sonra 'Oyun sizin. İster bu oyunu alın yıllarca oynayın, isterseniz üç oyun sonra izlenmez bir hale getirin. Sorumluluk sizin!' diyerek bize teslim etti. ilk başlarda bir şey yapmıyorduk. Fakat oyunun bir yeri var ve orada kadının gülmesi gerekiyor. Rolü Çigdem Batur oynuyor. Bir şey yapmam gerekir, orası hiç içime sinmiyor, olmuyor. Sonra oyunun bir yerinde sizin kahkahanızı attım. Bir anda seyirci alkışlamaya başladı. Çiğdem'de istemsiz bir şekilde gülmeye başladı. Derken o sahne böyle kurtuldu' deyince Saba Tümer kahkahası için telif hakkı istemek yerine 'O kahkahayı burada rica edeceğim' dedi.

Tümer 'Kimler geldi kimler geçti. Taklit edenler yapamadıklarını söylediler. Eğer gerçekten yapıyorsan bu müthiş bir şey' dedi. O an da Arda Esen Saba Tümer'in kahkahasnı taklit etti. Tümer şaşkınlıkla bakıp 'A.. yapıyor vallahi' dedi. Tekrar yapmasını istediğinde ise Arda Esen 'Tadımlık olsun. 2 Temmuz'da İzmir Karşıyaka Açıkhava'da oynuyoruz. İzmir'de söz sizin için yapacağım' diyerek Saba Tümer'i oyununa davet etti. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!