Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Saat Kıvanç'ı çeyrek geçiyor!

Dünyanın en önemli saat üreticilerinden biri ilk kez bir Türk'e özel saat dizayn etti. Kıvanç Tatlıtuğ Özel Edisyonu tüm dünyada satışa sunulacak

Saat Kıvanç'ı çeyrek geçiyor!

Türkiye'de ilk kez bir Türk sanatçı için özel olarak tasarlanan saatler, tüm dünyada satışa sunulacak.

Büyük kadranlı saatlerde dünya saat modasına yön veren tasarımları ile pazar Lideri olan Hollandalı bir global saat devi, ilk kez bir Türk sanatçı ile 3 yıllık anlaşma yaparak dünyada ilke imza attı.
Kıvanç Tatlıtuğ ile iş ortaklığına imza atarak, dünya pazarına sunulan ve bir Türk ünlünün imzasını taşıyan Kıvanç Tatlıtuğ koleksiyonu saatlerin, Türkiye'nin yanı sıra Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler'deki distribütörlüğünü bir Türk firması tarafından yapılacak. Ayrıca bu özel koleksiyon tüm dünyada da satışa sunulacak.

Kıvanç Tatlıtuğ; Türkiye'de adına saat tasarlanarak bir ilke imza atmasının da ayrı bir önem taşıdığını dile getirdi. Bu projeden büyük heyecan duyduğunu ifade eden Kıvanç Tatlıtuğ, markaya duyduğu beğeninin bu adımı atmasında önemli bir etken olduğunu, zaten severek kullandığı saatlerin arkasında kendi imzasını taşıyacak olan bu kreasyonu, gelecekte çocuklarıyla paylaşabileceği bir miras olarak gördüğünü, bu düşüncenin heyecanını daha da arttırdığını belirtti.


 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!