Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Rüyada gibiyim kendime gelemedim

Ali Taran'la evlenen Ayşe Özyılmazel'in düğün sonrası ilk röportajı..

Rüyada gibiyim kendime gelemedim

Reklamcı Ali Taran'la sürpriz bir evlilik yapan Ayşe Özyılmazel, rüya gibi düğüne dair ilk kez konuştu. Özyılmazel, "O geceye dair herşey flu gibi ama çok güzeldi" dedi

Reklamcı Ali Taran'la 20 günlük ilişkisinin ardından cuma günü evlenen yeni gelin Ayşe Özyılmazel, duygularını anlattı:
HERŞEY FLU GİBİ
"O geceye dair herşey flu gibi ama çok güzeldi. Rüyada gibiyim hala kendime gelemedim. Herşey o kadar hızlı gelişti ki... O geceye dair inanın hiçbir şey hatırlamıyorum. Zaten Ali'yle tanıştığımız, oturduğumuz topu topu 1 ay oldu. Annemle babam da tıpkı bizim gibi 20 günde yıldırım nikahıyla evlenmişler." Yılın düğünü yapıldı

ÇOK HEYECANLANDIM
Gelinliğimi bile Bodrum'dan İstanbul'a gelip 1 gün içerisinde aldım. İlk giydiğim elbiseyi ve ilk taktığım duvağı alıp hemen çıktım. Düğünümde çok heyecanlandım ama bir o kadar da eğlendim. Davetlilerin bir kısmı gittikten sonra havuza zıpladım.

HİÇBİR ŞEY GÖRMÜYORUM
Herkes o kadar çok soru soruyor ki, hiçbiriyle ilgilenmiyorum... İlk defa hayatımda birşey yaşıyorum, ve soru sormuyorum. O anı yaşıyorum. Bir tek bugünümüz var, yarınımız yok. Yarın ne olur kimse bilmiyor, ben de bilmiyorum.

ACELE ETTİ Mİ?
(Evlilik için acele etti yorumlarına) "Onlar ne biliyor? Onları ne ilgilendiriyor? 'Abarttı' diyen herkese 'sana ne' diyorum. Hayata böyle bakmayın, bu kadar büyütmeyin, rahat olun."

YAŞ FARKI SORUN MU?
(Aralarındaki 27 yaş farkını eleştirenlere ise) "Fazla bulanlara da sana ne diyorum. Herşeye sana ne diyorum. Neden bu kadar olay oldu onu da anlamadım."

ALDIĞI HEDİYE
(Düğün hediyesinin Range Rover olduğunu söylediğine pişman oldun mu sorusuna) "Benim böyle bir şeye ihtiyacım da yok. İzzet aradı 'bana doğru mu' diye sordu ben de doğru dedim. Durum bundan ibaret."

BALAYINDA BODRUM'DA
"Balayı için Yunan Adaları'na gitmiyoruz, burada Bodrum'da olacağız. Arkadaşlarımızla beraberiz. Hatta şu an kendi ellerimle onlara birşeyler hazırladım, brunch yapıyoruz. Çok mutluyum."

DÜĞÜNDEN NOTLAR
Gelin Ayşe Özyılmazel'in en yakın arkadaşlarından işletmeci İzzet Çapa, düğün gecesine dair bilinmeyenleri yazdı. Çapa, gecce.com'daki köşesinde şu bilgileri paylaştı:

ALİ ÇOK COOL'DU
Kapıdaki medya ordusunun arasından geçip içeri girdiğimizde ilk gözümüze çarpan Ali Taran oluyor... Sanırsınız düğün davetlisi, o kadar sakin o kadar cool dolanıyor ortalarda. Selamsız sabahsız dalıyorum Ayşe'nin hazırlandığı odaya. Aynanın karşısına oturmuş fön çektiriyor, bir yandan da makyajını kendi yapıyor.

KIVANÇ'A FIRÇA
Kıvanç'a bakıyorum, bu sabah yatağından Behlül değil, Ezel'deki 'Sekiz' karakteriyle kalkmış. Tam bir bıçkın. Ama sigarasını yere atıp ayağı ile söndürürken Ali enişteden yiyor fırçayı, 'Oğlum bursası düğün salonu değil ev. Biz bu evde yaşıyoruz. Kül tablası masada!'

UNUTKAN GELİN
Seremoni başlarken Neco'nun kolunda ilerleyen Ayşe neyi unutmuştu biliyor musunuz? Ben ve benim gibi evde kalmış tüm bekarların dört gözle beklediği gelin çiçeğini...

PEKKAN'DAN JEST
Semiramis düğün hediyesi yerine yazı geçirmeleri için gelin ve damada evinin kapılarını açmış. Daha ne yapsın?
EN SON HABER

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!