Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Rusya'ya dönmek istemiyor!

Rusya'nın Sovetskiy Sport gazetesi Gökhan Töre ile telefonda görüştüğünü ve Türk oyuncunun Rubin Kazan'ı terk ettiğini yazdı. Töre, "Rusya'dan ayrıldım, Kazan'a dönmek istemiyorum." dedi.

Rusya'ya dönmek istemiyor!

Geçtiğimiz günlerde, Rubin Kazan'ın hocası Kurban Berdıyev'un da aralarında olduğu bazı kulüp yetkilileri Türk futbolcu Gökhan Töre'nin menajeri Bektaş Demirtaş'tan oyuncunun transferi ile ilgili rüşvet istediği iddia edilmişti. Konuyla ilgili Töre'nin avukatı Georg Yablukov, Tataristan Cumhurbaşkanı Rustam Minnihanov'a mektup yazarak yardım istemişti.

Yaşanan olayın ardından Gökhan Töre'nin bir İstanbul kulübü ile anlaşmak için Türkiye'ye gittiği iddia edildi. Ancak, Sovetskiy Sport gazetesinin muhabiri Töre ile telefonla görüştüğünü ve oyuncunun Rusya'yı terk ettiğini yazdı.

Gazetede, Gökhan Töre'nin şu ifadeleri yer alıyor:
"Ben gerçekten Rusya'yı terk ettim. Şu anda Kazan'a geri dönmek istemiyorum. Bunun için ciddi nedenlerim var ama şu an söyleyemem."

Bu arada Gökhan Töre'nin menajeri Ahmut Bulut, dün yaptığı açıklamada Gökhan'ın Türkiye'de olduğunu ve Türkiye'de her hangi bir kulübe transferinin de söz konusu olmadığını söylemişti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!