Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Royal Albert Hall'da konsere gidiyor, Hyde Park'ta yürüyüş yapıyorsanız neredesinizdir?

İşte Murat Yıldırım tarafından sunulan, "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasında az önce sorulan soru ve cevabı; Royal Albert Hall'da konsere gidiyor, Hyde Park'ta yürüyüş yapıyorsanız neredesinizdir?

Royal Albert Hall'da konsere gidiyor, Hyde Park'ta yürüyüş yapıyorsanız neredesinizdir?

Dünya çapında ilgi çeken ve ülkemizde de bir çok ikişi tarafından takip edilen, ATV'nin sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de az önce sorulan soru izleyenleri televizyon ekranlarına kilitledi.

İşte Murat Yıldırım tarafından sunulan, "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasında az önce sorulan soru ve cevabı; Royal Albert Hall'da konsere gidiyor, Hyde Park'ta yürüyüş yapıyorsanız neredesinizdir?

A) Londra
B) Viyana
C) Edinburgh
D) Dublin

Doğru Cevap: (A) Londra

Yarışma Detayları

Murat Yıldırım sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 12 soru mevcut. Tüm soruları doğru cevaplayan yarışmacı toplamda 1.000.000 ₺ nin sahibi oluyor.

2. soruyu gören yarışmacılar 1.000 TL'yi garantiliyor. 7. soruya gelen yarışmacılar15.000 TL'lik baraj sorusuna ulaşıyor.

Yarışmacılar 3 joker hakkıyla yarışmaya başlıyor. Bunlar, "Telefon Joker Hakkı", "Yarı Yarıya Joker Hakkı" ve "Seyircilere Sorma Joker Hakkı".Bu üç jokeri diledikleri zaman yarışmacılar kullanabiliyor. Ayrıca 7. Baraj sorusunu geçen yarışmacılar 4. Joker hakkı olarak "Çift Cevap Hakkı" jokeri kazanıyor

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!