Rising City'de 'OPUS by Evke' rüzgarı esiyor (ÖZEL HABER)

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ve TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş organizasyonunda düzenlenen Bursa Yapı ve Rising City Gayrimenkul Fuarları kapılarını açtı. 100'e yakın firmanın katılımı ile 4 ayrı salonda toplam 20 bin metrekare alanda düzenlenen 17. Bursa Yapı ve 4. Rising City Gayrimenkul fuarları 21 Nisan tarihine kadar ziyaretçilerini bekliyor. 

Rising City'de 'OPUS by Evke' rüzgarı esiyor (ÖZEL HABER)

BURCU SEKMEN- SEFA BALABAN / BURSADABUGUN

4 yıldır düzenlenen Rising City'de aralıksız yer alan Evke Yapı, yapımı süren Opus by Evke projesini görücüye çıkardı. Mudanya yolunda inşa edilen ofis projesinin detaylarını paylaşan Evke Yapı Mimarlık firmasının sahibi Murat Evke, " Bursalılar ile buluşmanın en güzel yolunu fuar olarak görüyoruz. 4 yıldır aksatmadan biz burada yerimizi alıyoruz.

Bu yıl ki katılımın geçmiş yıllara göre daha az olduğunu görüyoruz ancak katılmayanların pişman olacağını düşünüyorum. Biz bu  dönem fuara geçen dönemden devrolan projemizi getirmedik ve yalnızca yeni projelerimize yer vermek istedik. Konut projemizdeki  60 bağımsız bölümden oluşan elimizde son 5 adet kaldı. Onları da burada ziyaretçilerimize sunacağız. Ancak bizim asıl projemiz Opus by Evke ofis projemiz. Mudanya yoluna gidiş istikametinde hastaneler bölgesi diye tabir ettiğimiz lokasyonda, ulaşımın göbeğinde bir ofis binası inşa ediyoruz. Şu anda dükkan katımızı çıktık. Ofis katımızın betonunu atıyoruz" diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!