Renault Scenic yenileniyor

Renault, 2013 yılında piyasaya sunacağı yenilenen MPV gamını tanıtıyor.

Renault Scenic yenileniyor

Scenic ve Grand Scenic, Renault'nun yeni marka kimliğini taşıyan ön tasarımıyla yenileniyor. Scenic gamında Renault'nun 1.5 dCi 110 bg motoru 6 ileri manuel ve EDC versiyonlarının yanı sıra, 1.6 16v 110 bg motoru da yer alacak.

Renault R-Link teknolojisi, Avrupa'nın en çok satan MPV'si Yeni Scenic ve Grand Scenic ile de tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Yeni Renault Scenic ve Grand Scenic, Mart ayında Cenevre Fuarı'nda tanıtılacak ve Mayıs ayında Türkiye'de pazara sunulacak.

Scenic ve Grand Scenic, Renault'nun yeni tasarım kimliğiyle makyajlanıyor. Öndeki Renault logosu artık daha büyük ve yeni ön pancuru vurgulayan parlak siyah bir fonun üzerinde yer alıyor.

Ön konsolun yumuşak çizgileri, navigasyon, multimedya ve özelleştirilebilir ekranlı bir TFT ekran içeriyor. Renault R-Link, Scénic ailesi üzerinde de tüketicinin beğenisine sunuluyor ve kolay kullanımlı bir joystick ve dokunmatik ekranıyla sürücünün ihtiyaçlarını karşılıyor.

1996'daki lansmanından bu yana, Douai fabrikasında toplam 4 milyon 300 bin adet Scenic üretildi. Renault bu fabrikasında 2014'ten itibaren üreteceği üst sınıf modelleri için gerekli adaptasyon çalışmalarına 420 milyon euro yatırım yaptı.

Yeni Scenic ve Grand Scenic 5 Mart 2013 tarihinde Cenevre Fuarı'nda tanıtılacak. Mayıs ayında ise Türk tüketicinin beğenisine sunulacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!