Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Reklam destek projesinde Türkiye yok

Markalar Facebook üzerinden ücretsiz reklam veren desteği alabiliyor.

Reklam destek projesinde Türkiye yok

Facebook, daha önce reklam vermemiş olan EMEA bölgeleri içerisindeki işletmelere ücretsiz destek projesi başlattı. Avrupa, Afrika ve Orta Doğu ülkelerini kapsayan bu destek projesi içerisinde Türkiye olmaması dikkat çekiyor.

EMEA bölgesi ülkelerindeki daha önce reklam vermemiş olan işletme ve markalar 28 gün süren ücretsiz destek projesine katılabilecekler. Ayrıca Facebook, bu programa dahil olanlara £30 ($46.96) değerinde karşılıksız kredi veriyor.

Programa kaydolan ve yeni reklam verenlere 4 hafta boyunca pazarlama uzmanları tarafından sınırsız destek veriyor. Facebook bu yeni projesiyle 1 milyon aktif reklam veren müşteri çemberini genişletmeyi planlıyor. Program dahilinde reklam verenlere doğru hedef kitleye nasıl ulaşabilecekleri, ne tarz reklamlarla dikkatleri çekebileceği, aktif sayfa kullanımı gibi konularda da bilgilendirmeler yapılacaktır.

Reklam verenler destek projesinde İngiltere, İrlanda, Norveç, İsveç, Finlandiya, Danimarka, Hollanda, Fransa, Almanya, İspanya, İtalya, İsviçre, Avusturya, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Afrika, Rusya, Suudi Arabistan, Lübnan, Katar, Mısır, Belçika, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan, Macaristan, Polonya, Portekiz, Slovenya, Umman, Fas, Kenya, Bahreyn, Kuveyt ve İsrail ülkeleri yer alıyor.

En çok Facebook kullanan ülkeler arasında Türkiye'nin olmaması ilginç bulunuyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!