Ranoldo Messi'ye gönderme mi yaptı?

Yeni saç stilinin yanı sıra, Cristiano Ronaldo görünüşünde belki ilk bakışta fark edilmeyen bir değişiklik daha yaptı... Sosyal medyada, bu sakalın Messi'ye bir gönderme olduğu tartışılmaya başlandı.

Ranoldo Messi'ye gönderme mi yaptı?

Yeni saç stilinin yanı sıra, Cristiano Ronaldo görünüşünde belki ilk bakışta fark edilmeyen bir değişiklik daha yaptı... Çenesinde sakal bıraktı. Basın mensuplarının, "Keçi sakalı mı bıraktın" soruları üzerine Ronaldo sakalı, şans için bıraktığını söyledi.

Ronaldo, "bu Quaresma ile aramızda bir şaka. İspanya maçı öncesinde saunadaydık. Traş olmaya başladım. O sırada diğerlerine, keçi sakalı bırakacağımı söyledim. Ve eğer o akşam İspanya'ya gol atarsam, turnuva sonuna kadar da kesmeyeceğim dedim. İspanya maçında gol attım, keçi sakalı bana şans getirdi." dedi. Sosyal medyada, bu sakalın Messi'ye bir gönderme olduğu tartışılmaya başlandı. Hatta bazı gazetelerde doğrudan böyle yazıldı..

Niye diyecek olursanız, Amerika'da yayınlanan bir dergi, kapağına, Messi'nin canlı bir keçi ile çekilmiş fotoğrafını bastı.. Buradaki keçi göndermesi, keçi, yani goat kelimesinin baş harfleriyle Greatest of all times, yani tüm zamanların en büyüğü akronimi kullanılmıştı. Ronaldo'nun da keçi sakalıyla nazire yaptığı ileri sürülmüştü

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!