Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Ramazan pideleri Besaş'tan

Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Bursa Ekmek Sanayi AŞ (BESAŞ), tüketicilere sağlıklı ekmeği ekonomik fiyatlarla ulaştırma prensibi doğrultusunda, ramazan sofralarını süsleyen pideler pazartesi günü reyonlarda satışa sunuluyor.

Ramazan pideleri Besaş'tan

Fiyat politikasıyla her zaman vatandaşın yanında yer alan Türkiye'nin üçüncü, Bursa'nın ise en büyük ekmek fabrikası BESAŞ, 350 gramlık ramazan pidesini, ramazanın başlangıcı 1 Ağustos Pazartesi gününden itibaren BESAŞ bayileri aracılığıyla75 kuruştan satışa sunacak.
Fırıncılar Odası, 330 gramlık ramazan pidesi için 1 TL ve 680 gramlık ramazan pidesi için de 2 TL fiyat belirlerken, BESAŞ'ın satışa sunacağı 350 gramlık ramazan pidesinin, ekonomik ve sağlıklı olması nedeniyle vatandaşlardan yoğun ilgi görmesi bekleniyor.
Ramazan pidesinin iftar sofralarının olmazsa olmazı olduğunu dile getiren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, BESAŞ'ın sağlıklı ve ekonomik üretim anlayışıyla Bursalıların hizmetinde olduğunu söyledi.
Ramazan pidelerinin BESAŞ bayilerinden temin edilebileceğini belirten Başkan Altepe, "Geniş üretim yelpazemize ramazan ayı nedeniyle her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan pidesini ekledik. Hemşerilerimiz, hijyenik şartlarda üretilen ekonomik ve sağlıklı ramazan pidelerini ramazan ayı boyunca BESAŞ bayilerinden temin edebilecekler" diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!