Promosyon buluşması

Emeklinin promosyon hayali gerçek oluyor. Çalışma Bakanı Çelik devrede. Bankalardan randevu alınıp, promosyon hesabı yapılacak

Promosyon buluşması

Yaklaşık 10 milyon emekliye promosyon ödenmesi konusunda birbiri ardına önemli gelişmeler yaşanıyor. Halen emeklilerin maaşlarını kendilerinden alması için birçok kampanya düzenleyen bankaların, bir de promosyon ödemesi yapması için çalışmalar devam ediyor. Konuyla ilgili olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik de devreye girdi.

'ÇELİK OLUMLU KARŞILADI'
Kamu İşveren Heyeti Başkanı da olan Bakan Faruk Çelik'in emeklilere de memurlar gibi promosyon ödenmesine sıcak baktığı ve önümüzdeki günlerde üst düzey banka yöneticileri ile promosyon hesaplamalarının yapılması için masaya oturulacağı öğrenildi. Memur-Sen Başkanı Ahmet Gündoğdu, emeklilere promosyon ödenmesi taleplerini Bakan Çelik'e ilettiklerini söyledi. Çelik'in taleplerini olumlu karşıladığını belirten Gündoğdu, "Memurlara maaşlarının yattığı bankalar tarafından promosyon veriliyor. Bu emeklilerin de hakkı. Bunu Bakan Çelik'e ilettiğimizde bizi haklı buldu" dedi.

'DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ'
Gündoğdu, Faruk Çelik'in, bankaların üst düzey yöneticilerinden randevu alıp, konuyu değerlendireceğini ifade ettiğini anlatarak, "Bakan Çelik banka yöneticileri ile masaya oturup promosyon hesabını yapacaklarını söyledi. Şu an top Çalışma Bakanlığı'nda. Yapılacak çalışmaları dört gözle bekliyoruz" şeklinde konuştu. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!