Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Prens William ve Kate Middleton dedikodu yapmayacak yeni personel arıyor

Prens William ve Kate Middleton, konutları Kensington Sarayı'na temizlik çalışanı arıyor. Verdikleri ilanda en dikkat çeken detay ise dedikodu yapmama kriteri oldu.

Prens William ve Kate Middleton dedikodu yapmayacak yeni personel arıyor

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin gözde çifti Prens William ve Kate Middleton, Kensington Sarayı'ndaki ekibe katılacak yeni bir hizmetçi arıyor.

Kraliyet Ailesi'nin sitesinden heyecan verici bir fırsat olarak tanımlanan ilanda yeni ekip üyesinde, gizliliği koruma ve takdir yetkisini kullanma özelliklerinin önemli olduğu belirtildi.

İşe alınacak personelin, Kensington'da çalışacağı ancak gerektiğinde ailesiyle seyahat edebilecek olması gerektiği vurgulandı.

İlanda maaş ayrıntısı verilmese de işe alınacak kişinin çeşitli iş yükünü yönetebilmesi, insiyatif gösterebilmesi ve esnek çalışma koşullarına hazır olması gerektiği vurgulandı.

7 Kasım 2020'ye kadar açık olan ilanda işe alınacak kişinin olumlu bir ekibin parçası olma fırsatı yakalayacağı; görevlerini kendi başına yerine getirebilecek olmasının bilgi-becerelerini geliştirmeye fırsat yaratacağı vurgulandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!