Poyraz Karayel 71. yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta!

Kanal D ekranında yayınlanan Poyraz Karayel ekrana gelen son bölümde gerçekler ortaya çıktı. Poyraz, Ayşegül'ün ölüm emrini veren Yavuz'dan intikam almak için harekete geçti. Poyraz Karayel ekrana gelen son bölüm ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Poyraz Karayel 71. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Poyraz Karayel 71. yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta!

Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Poyraz Karayel dün akşam ekrana gelen son bölüm ile izleyenleri ekrana kilitledi. Poyraz Karayel ekrana gelen 70. son bölümde Ayşegül'ün ölüm emrini veren Yavuz annesi tarafından vurularak öldürüldü. Ekrana gelen heyecan dozu yüksek son bölüm ardından Poyraz Karayel 71. yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. 

POYRAZ KARAYEL 70. SON BÖLÜM ÖZETİ

Poyraz, Ayşegül'ün ölüm emrini veren Yavuz'a yaptıklarını ödetmek için harekete geçer!

Poyraz, asansörde bir ölüm kalım savaşı veren Ayşegül'ü kendi hayatını tehlikeye atarak ölümün kıyısından çekip alır. Ayşegül olanların şokunu atlatmaya çalışırken hastaneden gelen Çınar'ın ameliyat haberi Ayşegül için yeni bir şok olur. Çınar ameliyattan çıkar ama ameliyatta yaşanan komplikasyon onun için zor günlerin habercisidir.

Poyraz, Ayşegül'ün ölüm emrini veren Yavuz'a yaptıklarını ödetmek için harekete geçer. Fakat Yavuz sandıklarından çok daha akıllıdır ve tam kendisi için tehlike çanları çalarken ustaca bir manevrayla her şeyi Sadreddin'in üzerine yıkar. Ama Poyraz'ın pes etmeye niyeti yoktur. Yavuz'un köşeye sıkışması ise Sayguner ailesiyle ilgili büyük sırların ortaya çıkmasına neden olacaktır...

POYRAZ KARAYEL 71. BÖLÜM FRAGMANI

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!