Porsche Macan için son testler

Porsche'nin 2014 yılı başlarında piyasaya süreceği Macan için son testler yapılıyor.

Porsche Macan için son testler

Bazı soğuk hava testlerinden geçerken casus fotoğrafçıların objektifine takılan Porsche Macan, "Yavru Cayenne" olarak da adlandırılıyor. Geniş merkez ızgarası, eğimli arka tarafı, uzun ön tarafı ve kat yerlerine sahip olmayan tavanı ile dikkat çekiyor. Audi Q5'e benzeyen platformuna rağmen Porsche Macan hem daha spor, hem de daha lüks görünüyor.

Üç ayrı motor seçeneğiyle satışa sunulacağı söylenen 2014 model Porsche Macan'ın motor seçenekleri 220 beygir gücünde 4 silindirli, 2.0 litrelik tubolu motor, doğal soluklu 3.6 litrelik V6 ile 295 beygir üreten motor veya çift turbolu V6 3.0 litre ile 370 beygirlik motor olarak karşımıza çıkıyor.

2014 model Porsche Macan'ın dizel opsiyonları ise muazzam gücüyle iştah kabartıyor. 2,0 litrelik TDI seçeneği 190 beygirlik, 3,0 litrelik V6 ise 250 beygirlik bir güç sağlıyor. 2014 model Porsche Macan için hibrit seçeneğini de araştıran firma, 4 silindirli 2,0 litrelik turbolu benzinli motora 54 beygirlik bir elektrik desteği de sağlayacak gibi görünüyor. Şıklığı, performansı ve konforu ile SUV severleri sabırsızlandıran Porsche Macan için "Cayenne'in bir çocuğu olsa ancak böyle olabilirdi" demek yanlış olmaz herhalde! Bu muhteşem makinenin, 2014 model Porsche Macan'ın hangi seviyede bir fiyatla piyasaya çıkacağı ise merak konusu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!