POMEM sınav sonuçları açıklandı

24. Dönem POMEM sınav sonuçları açıklandı. POMEM sınav sonuçları Polis Akademisi'nin resmi sitesinden adaylara duyuruldu.

POMEM sınav sonuçları açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 24. dönem POMEM polis alımına ilişkin beklenen lisans ve önlisans sınav sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. 

24. Dönem POMEM polis alımı sınav sonuçları açıklandı. Polis Akademisi'nin resmi sitesinden yapılan açıklamada; "24.Dönem POMEM Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir. " denildi.

Polis Akademisi'nden yapılan açıklamada; " Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir. " denildi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!