Polisevine spor salonu

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Polisevi'nde düzenlenen törenle spor salonu açıldı. Salonun açılışını yapan Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, "İsteyen vatandaşlarımızın da yararlanabileceği bu salonda polislerimiz spor yaparak zinde kalacak" dedi.

Polisevine spor salonu

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü bünyesinde Yenişehir Mahallesi'nde hizmet veren 106 yatak kapasiteli Polisevi'nin zemin katı yapılan restore ile spor salonuna dönüştürüldü. Fitness ve sauna hizmetinin verileceği salonun açılışını Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu mesai arkadaşlarıyla birlikte yaptı. Spor salonunun haftanın 3 günü erkeklere, 3 günü de kadınlara açık olacağını söyleyen Likoğlu, şöyle dedi:

"Personelimize hizmet veren Polisevi'nde böyle bir spor salonunu açmak bizleri çok mutlu etti. Çok arzu edilen, güvenilir, hijyenik ortamda hizmet edebilecek bir spor salonu yaptık. Spor aletlerinde kısmi eksiklerimiz var. Onu da en kısa zamanda tamamlayıp personelimizin ve halkın hizmetine sunacağız. İnanıyorum ki; burası hem halkımızın hem de personelimizin güvenli bir şekilde spor yapabileceği mekan olacak. Polislerimiz burada spor yaparak zinde kalacaklar."

Likoğlu, konuşmasının ardından salonda bulunan spor aletleriyle bir süre antrenman yaptı.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!