Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Polat'ı kızdıracak açıklama...

Bu sabah Kanaltürk'te yayınlanan "2. Sayfa"ya konuk olan ünlü oyuncu ve yapımcı Seray Sever, Sinem Kobal'ın keşfediliş hikayesini anlattı.

Polat'ı kızdıracak açıklama...

Sever; Sinem Kobal'ı 14-15 yaşından beri tanıdığını ve o yıllarda Kobal'ın bazı geceler kendisinde kaldığını anlattı. Dadı dizisiyle ünlenen Sinem Kobal'ın rol arkadaşı olan Seray Sever, dadı rolü için Gülben Ergen'den önce Aydan Şener'e teklif götürüldüğünü söyledi.
 

"NECATİ OYNAYAMIYORDU"

"Necatiyle çok tecrübesiz olduğu zamanlarda birlikte çalıştık. O zaman hakikaten oynayamıyordu ve tüm sahnelerim onunlaydı ve 48 saat sette kaldığımı biliyorum. Osman Sınav 'bana k oyun getirin ben koyunu oynatırım' diyen bir yönetmendi. Öyle bir şeyler oldu ama şimdi çok da konuşmak istemiyorum. Necati'nin şansı da vardı, demek ki herkes oyuncu olabiliyormuş"

EVLENEMEZSEM EVLAT EDİNİRİM

2013 yılında Astroloji haritasında evlilik göründüğünü söyleyen Sever, 'Evlenemezsem de evlat edinirim ya da bir an evvel kardeşimin tepesine binerim ki; bir an önce evlensin çocuk doğursun diye. Annem de torun istiyor' dedi. Evlat edinmeye karşı olmadığını belirten Seray Sever,'Evlat edinirsem zenci ya da uzak doğulu bir bebek alıırm, değişik bir bebek isterim diye düşünüyorum' ifadesini kullandı.

'NİŞANLIMLA AYRILACAĞIMIZI BİLİYORDUM'

Nişanlısı Tolga Acar ile üç ay önce ayrılan Sever, 'Sonumun böyle olacağını biliyordum. Çünkü astroloji haritassında gördüm. Görüdm diye de ilişkimi bitirmedim tabi. Ama güzel bir şey yaşadım, hiç pişman değilim. Birbirimize emek ve sevgi verdik' şeklinde konuştu.
 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!