Podyum'da tenis rüzgarı

Podyum Tenis Kulübü tarafından, 06-11 Ağustos 2018 tarihleri arasında, Podyum Tenis Kulübü'nde düzenlenen 12 Yaş Yaz Kupası Tenis Turnuvası sona erdi.

Podyum'da tenis rüzgarı

Sporcuların 6 kategoride mücadele ettiği ve Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) destekli turnuvaya Bursalı tenisseverler yoğun ilgi gösterdi.

Turnuvanın sona ermesinin ardından kupa töreni öncesinde herkese teşekkürlerini sunan Podyum Tenis Kulübü Baş Antrenörü Hasan Ataç, "Sporcularımıza, tüm hakem arkadaşlarımıza, bizi izlemeye gelen tüm seyircilerimize, kulüp üyelerine, bize her türlü desteği veren gerek bu turnuva için gerek diğer çalışmalarımız için yanımızda olan ve oldukları için güven veren tüm tenis severlere çok teşekkür ediyorum. Podyum Tenis Kulübü olarak böyle turnuvalara ev sahipliği yapmanın mutluluğunu bu turnuvada sporcularımızın başarılı dereceleri ile taçlandırdık. Turnuva sonunda 6 kategoride kulübümüzde eğitim alan 6 sporcunun dereceye girmesinin haklı gurur ve mutluluğunu da yaşıyoruz " dedi.

Aynı zamanda gerçekleştirilen turnuvaların şehrin tanıtımına katkı sağladığını ve şehir dışından gelen sporcu, veli ve antrenörlerin konaklama, yeme, içme, ulaşım ve eğlence gibi sektörlerde şehrin ekonomisine de katkı sağladığını kaydeden Ataç, "Çocuklarımızı lütfen spora yönlendirelim. Başta anne ve babaları kortlarda görmek istiyoruz. Çocuklarına spor yaparak örnek olurlarsa onlarda yapacaklardır. 7'den 70'e herkesi tenis oynamaya davet ediyoruz." Diyerek sözlerini tamamladı.

Turnuvanın sona ermesiyle kategorilere göre dereceye giren isimler ise şu şekilde:

 

 

DERECELER

Tek Kızlar

Şampiyon -  ALANUR HEPER (PODYUM TENİS KULÜBÜ)

Finalist  - AYŞE BEGÜM TÜRKMEN (PODYUM TENİS KULÜBÜ)
 

Çift Kızlar

Şampiyon - ALANUR HEPER & AYŞE BEGÜM TÜRKMEN (PODYUM TENİS KULÜBÜ)

Finalist  - NİSAN TEK & İREM DEMİR (ANKARA TENİS KLİNİK - B.B.S.K)

 

 

Tek Erkekler

Şampiyon - ERKUT AYDIN (PODYUM TENİS KULÜBÜ)

Finalist  -  MELİH ANAVATAN (SPOR TOWN)

 

Çift Erkekler

Şampiyon - ERKUT AYDIN & EGE ÖZKAN (PODYUM TENİS KULÜBÜ & FERDİ)

Finalist  -  MELİH ANAVATAN & BURAK KURANOĞLU (SPORTOWN)

 

...

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!