Pizza beklerken sevişen çifte hapis cezası

Dünyaca ünlü bir pizza zincirinin 30 dakikalık sipariş garantisini denemek yerine lokantaya gidip pizza siparişi veren bir çift herkesin gözleri önünde tezgahta sevişti. Gizli kamera kayıtlarına bakan yetkililer şikayette bulunurken, 18 dakikalık videoyu izleyen hakim çifti suçlu buldu ve hapis cezası verdi

Pizza beklerken sevişen çifte hapis cezası

İngiltere'de şubat ayında yaşanan olayda, Scarborough'daki bir pizza zincirine giden Danielle Hurst ile Craig Smith pizza siparişi verdi. Fakat çılgın çift, pizzayı beklerken insanların gözü önünde sevişmeye başladı.

30 santimetrelik pepperonili pizza siparişi veren çift, pizzayı beklerken bir anda ateşli şekilde öpüşmeye başladı.

Hızını alamayan çift kimseye aldırmadan cinsel ilişkiye girdi. Kuryelerin pizzacıya girip çıkmasına aldırış etmeden sevişen çift, işleri bittikten sonra pizzayı aldı ve gitti.

Güvenlik kamerası kayıtlarının, pizzacıda çalışan bir kişinin Twitter hesabında paylaşılmasından sonra İngiliz polisi harekete geçti.

Önceki gün mahkemeye çıkan çift, kamusal alanda müstehcen tavırlar sergilemekten ve kamu düzenini bozmaktan hapis cezası aldı. Çiftin son duruşması ekim ayında yapılacak ve çiftin alacağı hapis cezasının son hali netleşecek. 


 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!