"Pavyona eğlenmeye geldik"

Turist olarak geldikleri Türkiye'de konsomatrislik yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan yabancı uyruklu kadınlar: "Pavyona eğlenmeye geldik"

''Pavyona eğlenmeye geldik''

Turist olarak geldikleri Adana'da bir gazinoda konsomatris olarak çalışan 6 yabancı uyruklu kadın yakalandı. Tümü üniversite mezunu olan kadınlar emniyetteki ifadelerinde, "Pavyona eğlenmeye geldik" dedi.

Karasoku Mahallesi'nde bir gazinoda Rus ve Belarus uyruklu kadınların konsomatris olarak çalıştırıldıkları polise ihbar edildi. Gazinoya dün akşam yapılan baskında yabancı uyruklu K.M., İ.Y., A.B., A.I., İ.Ç., M.T. ile gazinonun sahibi gözaltına alındı. Türkiye'ye turist olarak giriş yaptıkları belirlenen ve 6'sı da üniversite mezunu olan 23-32 yaşları arasındaki yabancı uyruklu kadınlar, emniyetteki ifadelerinde, "Arkadaşlarla eğlenmek için gazinoya gittik. Çalışmıyorduk. Biz üniversite mezunuyuz, neden gazinoda çalışalım?" dedikleri belirtildi. Gazino sahibi de, yabancı uyruklu kadınların müşteri olduğunu söyledi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!