PARAN YOKSA ÖL!

Bursa'da beton mikserinin altında kalan 5 yaşındaki Buğra'nın ezilen bacaklarına operasyon için özel bir hastanede 15 bin lira istendi. Aile parayı veremeyince iki bacağın da kesilmesini isteyen hastane küçük çocuğu ameliyata almadı. Uludağ Üniversitesi'ne götürülen Buğra'nın sadece iki bacağı değil tek bacağı kesildi, diğer ayağına ise operasyon yapıldı.

PARAN YOKSA ÖL!

ANNESİNİN ELİNİ BIRAKTI
Bursa'da Nilüfer Demir Kıran (31) Oğlu Buğra'yı (5) yanına alarak büyük çocuğu Batın'ı (7) okuldan almaya gitti.Eve dönerken ekmek alan Nilüfer Demirkıran oğullarını elinden tutarak karşıdan karşıya geçmek istedi.Bu sırada annesinin elini bırakarak koşmaya başlayan Buğra beton mikserinin altında kaldı.Sol bacağı diz altından kopma noktasına gelen Buğra şevket Yılmaz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.İlk müdalehenin ardından Buğra ailesinin isteğiyle özel bir hastaneye sevk edildi.

DEVLET HASTANESİ KURTARDI
İddiaya göre özel hastanede Buğra'nın sol bacağının diz üstünden sağ ayanın ise bileğine kadar olan kısmının kangren riskine karşı kesilmesi gerektiği söylenerek ameliyat masrafı için 15 bin Tl istendi.Baba Murat Demirkıran parayı hemen veremeyeceklerini söyleyince doktorlar Buğra'yı ameliyata almadı.Bunun üzerine Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne kaldırılan Buğra'nın yalnızca sol bacağı diz kapağıaltından kesildi.Özel Hastanenin yetkilileri konu ile ilgili açıklama yapmadı. 

Posta Gazetesi

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!