Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Pandemi sürecinde Bursalıların gözdesi yine Özgen (ÖZEL HABER)

Bursa'nın köklü mekânlarından olan Özgen 1958, pandemi sürecinde Özlüce ve Kültürpark şubelerinde Bursalılara hizmet vermeye devam ediyor.

Pandemi sürecinde Bursalıların gözdesi yine Özgen (ÖZEL HABER)

GÜLNAME PAÇA / BURSADA BUGÜN

Pandemiyle mücadele kapsamında alınan tedbirler sebebiyle Özgen 1958 hizmetlerine ara vermişti.

Yeni normalle birlikte hem sağlık hem de güvenlik önlemlerini alan Özgen, Kültürpark ve Özlüce şubelerinde Bursalıların hizmetine tekrar açıldı.

Kafelerde oyun ve nargilenin yasaklanması nedeniyle Özgen de müşterilerinin sağlığı için bu hizmetlerine ara verdi.

Geniş ve ferah bir alana sahip olan Özgen, pandemi sürecinde Bursalıların en sık tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor.

Özgen 1958'de 6 yıldır işletme yöneticiliği yapan Sadık Cebeci, "Pandemi süreci bizim için de çok zor geçti. Yaklaşık 2,5 ay kadar kapalı kaldık. Kapalı kaldığımız süreçte asla boş durmadık. Gerekli tadilatlarımızı yaptık. Hijyen önlemlerimizi aldık. İş yerimiz her an açılacakmış gibi düşünüp, çalışmalarımızı yaptık. Bu tabii ki alışık olduğumuz bir süreç değil. Sonuçta burası 60 yıldır var olan bir işletme. Bu süreç farklı geldi ama en iyi şekilde geçirmeye çalıştık" dedi.

"ASLA FİYATLARIMIZA ZAM YAPMADIK"

Sadık Cebeci, "Açıldıktan sonra kapasitemizi yarı yarıya düşürdük. Masaların ve sandalyelerin arasına mesafe koyduk. Tek kullanımlık ürünlere geçtik.  Girişte ateş ölçmeye ve maskesi olmayan müşterilerimize maske vermeye başladık. Zaten çalışanlarımızın maskesiz çalışması kesinlikle yasak. Bu süreç zordu ama asla fiyatlarımıza zam yapmadık. Çünkü bu süreç bizim için ne kadar zor geçtiyse, müşterilerimiz için de öyle geçti. Müşterilerimizin uygun fiyata keyifli ve güzel zaman geçirmesini istediğimiz için zam yapmadık. Kendimizi her gün daha da geliştirmeye çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

"SICAK YAZ GÜNLERİNDE MÜŞTERİLERİMİZ BU LEZZETİ MUTLAKA DENEMELİLER"

"Yasaklardan dolayı oyun ve nargile kısmına ara verdik" şeklinde konuşan Cebeci, "Yemek, içecek ve dondurma kısmına ağırlık verdik. Kültürpark ve Özlüce şubelerimizde hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu iki şubemiz de geniş ve açık alana sahip. Müşterilerimiz her iki şubemize de içlerini ferah tutarak gelebilirler. Bütün hizmetleri sağlamaya çalışıyoruz. Özgen olarak kendimiz "Balkan Dondurması" yapıyoruz. Sıcak yaz günlerinde müşterilerimiz kesinlikle bu lezzeti denemeliler. Ayrıca ev yapımı limonatamız da var. Bu lezzetleri denemeleri için bütün müşterilerimizi şubelerimize bekliyoruz" ifadelerine yer verdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!