Pamela Anderson Haiti için koşacak

Ünlü oyuncu Sean Pean'in öncülüğünde New York Maratonu sırasında düzenlenecek olan Haiti kampanyasının yıldızı Pamela Anderson olacak.

Pamela Anderson Haiti için koşacak

New York'ta 3 Kasım'da koşulacak maraton, 2010 yılında şiddetli bir depremle yerle bir olan Haiti için yardım kampanyasına sahne olacak.

Oscar ödüllü ünlü oyuncu Sean Pean'in Haiti halkına destek için kurduğu J/P Haiti Yardım Örgütü'nün düzenlediği kampanyaya çok sayıda ünlünün katılması bekleniyor.

BEŞ KOŞUCUYLA YARIŞACAK

"The Long Run for Haiti" kampanyasının yıldızı ise Türkiye'de "Sahil Güvenlik" adıyla gösterilen "Baywatch" dizisinin ünlü oyuncusu Pamela Anderson olacak.
Anderson, beş Haitili maraton koşucusu ile New York kenti sokaklarında yarışacak.

Daha önce hayvan haklarını savunmak için çeşitli etkinliklere katılan Anderson, "ETonline" sitesine yaptığı açıklamada, şimdiye kadar hiç bu kadar büyük bir yarışa katılmadığını ancak Haiti halkına yardımcı olmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Kampanya yetkilileri, Haitili atletler Astrel Clovis, Petrus Cesarion, Jean Macksony, Bertine Laine ve Carline Lamour'un hayatlarında ilk kez ABD'yi ziyaret edeceğini söyledi.
Kampanyadan elde edilecek gelir, depremde yakınlarını ve evlerini kaybedenler için kullanılacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!