Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

PALA BAYSAL'A NE CEVAP VERDİ?

Köşe Yazarı Yüksel Baysal'ın 'Belediyelerde araç ve telefon saltanatı' başlıklı yazısına Sayın Mehmet Semih Pala'nın şu cevabı verdi:

PALA  BAYSAL'A NE CEVAP VERDİ?

Sayın Baysal,
25 Mayıs 2011 tarihli yazınızda, "Semih Pala'ya kaç araba tahsis edildi?" şeklinde şüphe uyandıracak tarzda sorulan sorunuzla karşılaşmış bulunuyorum.

Sayın Baysal,
Semih Pala, yaklaşık 1,5 yıl boyunca kendisine verilen 5-6 yaşındaki 001 plakalı aracı değiştirmeden kullanmış ancak bu araç yollarda kalmaya başlayınca mecburen kendisine yeni bir araç verilmiştir. Semih Pala her sabah evinden belediyeye yürüyerek gitmekte ve bu araca zorunlu davet olmadıkça ailesini bindirmemektedir.

Sayın Baysal,
Semih Pala 40 yılı aşkın bir zamandır hep üst noktalarda sosyal ve siyasal hayatın içinde bulunmuş olup bu yıllar yoğun mücadelelerle ve hiçbir şaibeye sebep olmayacak bir temizlikte geçmiştir. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Danışmanlığı ve Bursa Kent Konseyi Başkanlığı yanında Merinos AKKM Genel Koordinatörlük görevi örnek olacak bir şekilde ve hiçbir söylentiye neden olmadan devam ettirilmektedir.
Sayın Baysal'ın ve Bursa kamuoyunun bilgilerine sunulur.

Mehmet Semih PALA
İnşaat Mühendisi 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!