Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Özvolkanlar Bursaspor HDI sigorta güvencesinde

Geçtiğimiz yıl imzalanan anlaşma ile önemli bir ortaklığa imza atan iki büyük marka Bursaspor ve HDI Sigorta işbirliği devam ediyor. Bursasporlu taraftarlara BURSASPORSİGORTAHDI markası altında sunulan hizmete Bursasporlu iş adamları ve taraftarların ilgisi gitgide artıyor.

Özvolkanlar Bursaspor HDI sigorta güvencesinde

Bursaspor yönetim kurulu üyesi Recep Aydın, reklam ve pazarlama sorumlusu İsmail Öztürk ile Hdi Sigorta bölge Müdürü Ezgi Aynagöz, BSSigortaHDI markasını tercih eden Özvolkanlar firmasına bir nezaket ziyaretinde bulundular.
Yönetim kurulu üyesi Recep Aydın; Bursaspor' un Bursa' nın en önemli markası olduğunu ve bütün Bursalılar' ın Bursaspor' a sahip çıkması gerektiğinin altını çizdi. Bursa' nın ve Bursaspor' un diğer Anadolu şehirlerine ve Anadolu kulüplerine örnek olduğunu vurgulayan Aydın, "Bursa' nın çok önemli bir potansiyeli var.  Hem sanayi hem de bir turizm kenti. Tüm Dünya yıldızları Bursa' da yaşamak ve Bursaspor' da oynamak ister. Burada tüm Bursalılara iş düşüyor. Bu bilincin oluşturularak başta iş adamları olmak üzere herkesin kendi imkânları doğrultusunda Bursaspor için ne yapabilirim diye düşünmesi gerekli. Bugün Özvolkanlar firması ile yapılan bu sözleşme buna bir örnek." dedi.
Özvolkanlar Nakliyat Firma yetkilisi Ali Kavak; BSSigortaHDi' yi tercih ettikleri için mutlu olduklarını söylerken, Hdi Sigorta Bölge Müdürü Ezgi Aynagöz ise bütün Bursaspor sevdalılarını bu önemli işbirliğine destek olmaya davet etti.
Ezgi Aynagöz:  "Bu sene ikinci dönemine girmiş olduğumuz Bursaspor Sigorta HDI markası ile Bursaspor taraftarına Sigortacılık alanında lisanslı ürün satın alma fırsatını sunmuş olduk. Bu vesileyle Bursa' da birçok sanayici ve iş adamıyla yeni sözleşmelere imza atma olanağımız oldu. Bugün de Özvolkanlar' ı ziyaret için buradayız. Yeni bir sözleşmeye imza attık. Taraftar satın almış oluğu her poliçe ile aynı zamanda Bursaspor Sigorta HDI markası vesilesiyle kulübüne de destek olmuş oluyor. Güzel bir işbirliğine imza attık. Bu ve bunun gibi çalışmalarla markamızı tabana yayarak Bursaspor kulübüne de Bursaspor taraftarına da yeni fırsatlar ve yeni imkânlar tanımak ve işbirliğimizi farklı bir boyuta taşımak istiyoruz." diye ekledi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!