Özge Özpirinçci yorumu Alkoçlar'ı kızdırdı!

Sosyetik güzel Neslişah Alkoçlar, paylaştığı fotoğrafın altına eşi Engin Altan Düzyatan'ın eski sevgilisi Özge Özpirinçci ile ilgili yapılan yoruma tepki gösterdi

Özge Özpirinçci yorumu Alkoçlar'ı kızdırdı!

Ünlü oyuncular Engin Altan Düzyatan ile Özge Özpirinçci, evlenmeleri beklenirken sürpriz bir şekilde 5 yıllık beraberliklerini noktalamıştı. Ayrılığın ardından yeni bir aşka yelken açan Düzyatan, 2014 yılında Neslişah Alkoçlar ile nikah masasına oturmuştu.

Neslişah Alkoçlar, katıldığı bir düğünde çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşıp "Her kocanın kaderi güzel bir kare yakalamak" mesajını yazdı. Kısa sürede büyük ilgi gören kareye  bazı takipçileri tarafından eleştiri de geldi.

Bir takipçisinin "Ya o değil de Özge gibi dünya doğalı bir kadından sonra senin gibi bir kadınla olması çok acayip ve çok tutarsız" mesajı, Neslişah Alkoçlar'ı çok kızdırdı. Sosyetik güzel, bu yoruma, "Çocuğunuz adına üzülüyorum böyle bir annesi var, ne üzücü... Allah kalp güzelliği versin. Kaldı ki bana bu kadar değer verip sinir olmanıza rağmen takip etmeniz beni çok gururlandırdı. Maşallah çok tutarlısınız" yanıtını verdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!