Özge Borak'tan 'ifşa' tepkisine yanıt!

Kendisine gönderilen mesajı sosyal medya hesabından ifşa ettikten sonra Azerilerin tepki gösterdiği oyuncu Özge Borak, "Olayın sizlerle hiçbir alakası yok" açıklamasını yaptı.

Özge Borak'tan 'ifşa' tepkisine yanıt!

Oyuncu Özge Borak, 'ahlaksız teklif'i sosyal medya üzerinden ifşa etti. Azerilerden gelen tepkiler üzerine bir açıklama yaptı.
 
Kendisini Azeri iş adamı olarak tanıtan bir kullanıcı, Özge Borak'ın instagram hesabına "Moskova'da yaşıyorum. Seninle bir gece 1 milyon dolar... Hesabını söyle, parayı hemen yatırayım" şeklinde mesaj attı. Bu mesajı sosyal medya hesabından yayınlayan başarılı oyuncu, "Çok fazla takipçi mesajı paylaşmam genellikle. Ya çok komikse ya ilginçse paylaşırım. Kadın, erkek fark etmez, herkese olmasa da bazılarına cevap vermeye çalışıyorum, bilen bilir. Ayrıca sevgi mesajları da çok oluyor, sağolun. Bence geneli dozunda ve saygısızlık içermiyor. Ama bu hadsizliğe artık ne desem bilemedim. Pis, hadsiz. En iyisi şunu diyelim; Biz onun dizisini çektik" cevabını verdi.

"ŞAKA BİLE OLSA BÖYLE BİR ŞEY YAZILAMAZ"

Paylaşımının ardından tepkiler alan Özge Borak, bir açıklama daha yapma gereği hissetti. Kendisine tepki gösteren Azeri takipçilerine "Olayın sizlerle hiçbir alakası yok. Yazılana da inanmış değilim. Kim olduğu, nereli olduğu, yazılanın gerçek olup olmadığı hiç önemli değil. O sebeple adını açıklamadım. Ve yaptığı şaka bile olsa böyle bir şey yazılamaz. Bu yüzden kendisini hadsiz olarak görüyorum" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!