Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Özen Gross Ataevler'de açıldı

Bursa'ya geldiği ilk günden itibaren büyük yatırımlara imza atan Özen Grup şimdi de yepyeni bir konseptle Bursalılara hizmet verecek. Bugün gerçekleşen açılışla Özen Gross Market Bursalılara kapılarını açtı. 

Özen Gross Ataevler'de açıldı

EZGİ KAYI / BURSADA BUGÜN

Özen Grup, yeni yatırımıyla Bursa ve ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor.

Özen Grup'un, Bursa, Ataevler Mahallesi'nde hayata geçirdiği yeni konsept marketi olan Özen Gross hizmete açıldı. 

Özen Gross'un yeni konseptiyle, 5000 metrekarelik alanda, temel gıda ürünlerinden temizlik ürünlerine, şarküteri ürünlerinden taze sebze meyveye, kasap ürünlerinden fırın ürünlerine kadar binlerce ürün seçeneğini toptan fiyatına perakende satış ilkesiyle tüketicilere sunulacak.

"YENİ KONSEPTİMİZLE BURSALILARA DAHA İYİSİNİ SUNMA ÇABAMIZI SÜRDÜRECEĞİZ"

Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen, açılışta, "Böyle bir günde heyecanımıza ortak olduğunuz için teşekkür ediyorum. Özen Grup olarak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmekteyiz. Bugün yeni konseptimizle hazırladığımız mağazayı açmanın hem heyecanını hem mutluluğunu yaşıyoruz. 4 yıl önce Bursamıza geldik ve Bursalılara hizmet etmenin mutluluğunu yaşadık. Yeni konseptimizle Bursalılara daha iyisini sunma çabamızı sürdüreceğiz" şeklinde konuştu. 

"BU MARKETTE HEP UCUZLUK VAR"

Cemal Özen, uygun fiyatlı yeni konsepte dikkat çekmek amacıyla, "Burada haftasonu indirim yok. Bu markette hep ucuzluk var. Şu anda mağazamızda göreceğiniz fiyatlar 10 gün sonra değişecek fiyatlar değil. 12 bin çeşide yakın ürünümüz hep ucuzdur, en ucuzdur. Emek veren tüm arkadaşlarıma, tüm emektar çalışanlara ve dostlarıma teşekkür ediyorum" dedi. 

Cemal Özen'in açılış konuşması ve edilen duaların ardından açılış kurdelesi kesildi. 

Vatandaşlar yeni konseptli Özen Gross Market'te alışverişin tadını çıkardı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!