Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

ÖZEL HABER...SULARIN ÇEKİLMESİ DEPREM HABERCİSİ Mİ?

Geçtiğimiz günlerde yaşanan Kütahya depreminin ardından Bursa'nın Karacabey ilçesinde deniz suyunun 25 metre çekilmesi panik yaşattı. Karacabeyliler, suların 1 yıl içinde 25 metre çekilmesinin normal bir şey olmadığını söyledi.

ÖZEL HABER...SULARIN ÇEKİLMESİ DEPREM HABERCİSİ Mİ?

BURSADABUGUN.COM YAYIN YÖNETMENİ MESUT DEMİR YENİKÖY'DE ARAŞTIRDI

Kütahya'nın Simav ilçesinde meydana gelen depremin sıcaklığı henüz geçmeden Bursa'da yaşanan ilginç olay akıllara bir çok soru işareti getirdi. Karacabey ilçesine bağlı Yeniköy sahilinde deniz suyunun 20-25 metre çekilmesi paniğe neden oldu.
Marmara Denizi'ne bakan Yeniköy sahilinde son 1 yılda suların 25 metre çekildiğini belirten emekli Hakkı Altın (73), "1990 yılından buyana Yeniköy'de yaz aylarında yaşıyorum. Şimdiye kadar hiç böyle bir şey görmedim. Son 1 yılda deniz suyu 20-25 metre çekildi. Bunun nedeni sahile yapılan iskele ve doldurulan taşlar olabilir. Ama hayra alamet olmayan bir gelişme" dedi.
Kendilerinin Kütahya depremi sonrası yaşanan bu gelişmeyle korkuya kapıldıklarını belirten bazı vatandaşlar ise, suların çekilmesinin araştırılmasını istediler

Öte yandan suların çekilmesiyle birlikte sahil bölümünde geniş bir alan oluştu. Bazı kayıkların da çekilen su yüzünden sahile sürüklenmesi dikkat çekti.

ÖZEL HABER...SULARIN ÇEKİLMESİ DEPREM HABERCİSİ Mİ? ÖZEL HABER...SULARIN ÇEKİLMESİ DEPREM HABERCİSİ Mİ? ÖZEL HABER...SULARIN ÇEKİLMESİ DEPREM HABERCİSİ Mİ? ÖZEL HABER...SULARIN ÇEKİLMESİ DEPREM HABERCİSİ Mİ? ÖZEL HABER...SULARIN ÇEKİLMESİ DEPREM HABERCİSİ Mİ? ÖZEL HABER...SULARIN ÇEKİLMESİ DEPREM HABERCİSİ Mİ? ÖZEL HABER...SULARIN ÇEKİLMESİ DEPREM HABERCİSİ Mİ?
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!