Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Ozan Tufan ve Robin van Persie dönemi kapandı

Fenerbahçe Kulübü, Ozan Tufan ve Robin van Persie'ye kendilerine kulüp bulmalarını istedi. Ozan Tufan'ı Fenerbahçe'den koparan olayın ise Bursa'ya sık sık gidip gelmesi olduğu iddia edildi.

Ozan Tufan ve Robin van Persie dönemi kapandı

Genç yıldız Ozan Tufan ve Hollandalı futbolcu Robin van Persie için karar verildi. Antalya'da yapılacak kamp kadrosuna dahil edilmeyen iki futbolcu için bugün 'Kendinize kulüp bulun' denildi.

Ozan Tufan ve Robin van Persie, takım Antalya'dayken Samandıra'da da tek başlarına çalışamayacak. İki oyunucunun böylelikle sarı lacivertli kulüpteki dönemleri sona erdi.

OZAN'I BURSA SEVDASI YAKTI

Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü Mehmet Arslan, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman tarafından gözden çıkarılan Ozan Tufan'ın Bursa ile olan ilişkisini kaleme aldı.

Ozan Tufan'ın sık sık Bursa'ya gittiğini ifade eden Mehmet Arslan, Ozan Tufan'ın Fenerbahçe'deki son durumunu şu sözlerle açıkladı:

"OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ OZAN'I YAKTI"

Osmangazi Köprüsü galiba Ozan Tufan'ın Fenerbahçe'deki sonunu hazırladı. İstanbul ile Bursa arasını 1 saate indiren bu köprü sayesinde Ozan soluğu hemen her gün Bursa'da alıyor. Bu konu Fenerbahçe yönetimi tarafından da yakından takip ediliyor.

"OZAN HER ŞEYİN FARKINDA"

Ozan, Bursa'da kendine yakışmayan bir hayat mı yaşıyor? Tabii ki hayır ama bir profesyonel oyuncunun, beslenmesinden konsantrasyonuna kadar çok dikkat etmesi gerekiyor. Fenerbahçe, Ozan'ın 24 saat boyunca Fenerbahçe'yi yaşadığına ve bunun için çalıştığına inanmıyor ne yazık ki. Zihnen takımdan koptuğuna inanıyor. Ne yazık ki Ozan da bunun farkında."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!