Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

"Oyuncular oldukça aptal, fikirlerini sormayın"

Dünyadaki konularla ilgili insanların oyunculara neden fikirlerini sorduğuna anlam veremediğini belirten tecrübeli oyuncu Anthony Hopkins, oyuncuların 'oldukça aptal' olduklarını ifade ederek, "Görüşümün hiçbir değeri yok" dedi.

''Oyuncular oldukça aptal, fikirlerini sormayın''

Interview magazine için 'İhtiras Rüzgarları' ve 'Joe Black' filmlerinde birlikte oynadığı ünlü oyuncu Brad Pitt'e, konuşan 81 yaşındaki Anthony Hopkins, oyuncuların fikirlerinin 'değersiz' olduğunu söyledi.

​Yeni Netflix filmi The Two Popes'ın yayınlanmasından önce konuşan Hopkins, "İnsanlar bana hayatın şu anki durumlarıyla ilgili, soru soruyor ve ben, 'Bilmiyorum, ben sadece aktörüm. Hiçbir görüşüm yok. Aktörüler oldukça aptal. Görüşümün hiçbir değeri yok. Benim için tartışma yok o yüzden beni içine çekme çünkü katılmayacağım'" ifadelerini kullandı.

Artık film izlemeye gitmeyi de çok sevmediğini de itiraf eden tecrübeli oyuncu, ancak Quentin Tarantino'nun Bir Zamanlar Hollywood'da (Once Upon a Time in Hollywood) filmini izlediğini söyledi.

"Yeşil ekran filmlerini izlemekte iyi değilim" diyen Hopkins, "Birkaç tanesine gittim ve eğlenceliler ancak benim ilgimi çekmiyor. Ben onun için biraz yaşlıyım" diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!