OYUMU SİZE VERİRİM AMA KAFAMA SAÇ EKTİRİRSENİZ

Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa milletvekilleri, seçim çalışmalarında ilginç taleplerle karşılaşıyor.

OYUMU SİZE VERİRİM AMA KAFAMA SAÇ EKTİRİRSENİZ

Konak Mahallesi'nde pazarı ziyaret eden AK Parti milletvekili Canan Candemir Çelik'in oy istediği bir vatandaş, "Oyumu verebilirim ancak başıma saç ektirirseniz" dedi. Çelik ise, "Ne yazık ki böyle bir hizmetimiz yok" diye espri yaptı.
Canan Candemir Çelik, seçim çalışmaları kapsamında fuar açılışa katıldı, Nilüfer'de esnaf ve vatandaşla görüştü. Çelik'in programı TÜYAP'ın organize ettiği Kalıp Avrasya Bursa 5. Kalıp Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı'nın açılış törenine katılmasıyla başladı.
Çelik buradaki konuşmasında Türkiye'nin hedeflerini büyüttüğünü ifade ederek, "Gözümüzü 2023'e diktik. 100'üncü yıl 2023'te dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girmek için elimizden geleni yapacak, çok çalışacağız" dedi.
Açılışın ardından Nilüfer'de Konak Mahalle Muhtarı Hale Çağan'ı ziyaret eden AK Parti Bursa milletvekili adayı Canan Candemir Çelik ve il-ilçe seçim ekibi, mahallenin sorunları hakkında bilgi aldı. Çelik, halkın sorunlarının kendi sorunları olduğuna vurgu yaparak, "Hemen her konuda detaylı çalışmalarımızla karşınızdayız. Seçim süreci boyunca yorulana kadar gezeceğiz, gezilmedik tek bir yer, sıkılmadık tek bir el bırakmayacağız" diye konuştu.
Bir vatandaşın sıkıntıların hala sürdüğünü belirtmesi üzerine Çelik, "Kişi başına düşen gayri safi milli hasıla, 3 bin dolardan 10 bin dolara kadar çıktı. Bu bir gelişme değil midir? Amacımız hepimizin daha iyi şartlarda yaşaması ve daha iyi şartlarda çalışması. Konulara popülist yaklaşmıyoruz. Oy avcılığı yapmıyoruz. Boş vaatlerde bulunmuyoruz. Var olan sıkıntılar da akılcı politikalarımız sayesinde kısa sürede çözülecektir, endişelenmeyin" ifadelerini kullandı.
Pazarı dolaşan Canan Candemir Çelik bir vatandaşın, "Bana saç ektirin, oyum sizin" demesi üzerine, "Ne yazık ki böyle bir hizmetimiz yok" diye espri yaptı. Ancak vatandaş "Oyum zaten AK Parti'nin merak etmeyin" diye karşılık verdi.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!