Ortak bilete ikramiye çıkınca yeğenini tehdit etti

Kanada'da yeğeni ile birlikte katıldıkları çekilişte büyük ikramiyeyi kazanan kadın, ödülü bölüşmeyeceğini söyleyerek yeğenini dava açmakla tehdit etti.

Ortak bilete ikramiye çıkınca yeğenini tehdit etti

Kanada'da düzenlenen "Chase the Ace" adlı çekilişte Reddick ile yeğeni Tyrone MacInnis'in isimlerinin bulunduğu bilete 1,2 milyon Kanada doları (4.5 milyon Türk Lirası) ikramiye isabet etti. Barbara Reddick adlı kadın, biletin üstüne yeğeninin ismini sadece şans getirmesi için yazmış olduğunu söyledi

"YARIN BİR AVUKAT TUTUYORUM"

Nova Scotia eyaletinde düzenlenen törende temsili ödül çekin üzerinde de ikisinin ismi yer aldı. "Yeğenine ikramiyeyi bölüşme sözü vermediğini iddia eden Reddick, birlikte verdikleri pozun ardından "Yarın bir avukat tutuyorum" diyerek yeğenini tehdit etti.

YEĞENİ REDDEDİYOR

MacInnis ise Reddick ile çekiliş öncesi kazanmaları halinde ikramiyeyi bölüşmek üzere anlaşmış olduklarını söyledi. Reddick ise "yalan söylüyor" diyerek karşı çıktı.

"OĞLUM GİBİYDİ"

Reddick biletin üstüne "sadece şans getirmesi için" yeğeninin ismini yazdığını belirtti ve "çünkü o benim oğlum gibi-ydi" dedi.

Reddick yeğenine büyük ikramiyeyi değil, çıkması halinde daha küçük ikramiyeleri bölüşme sözü verdiğini söyledi.

"YARIM MİLYON ETMEZ"

Ödülü bölüşmek istemeyen Reddick "Yeğenim şanslıydı ama yarım milyon dolar edecek kadar değil" dedi.

Çekilişi düzenleyen şirketin başkanı Bernice Curley, aile arasındaki bu kavgadan ötürü hayal kırıklığı yaşadığını söyledi.

"Chase the Ace" Kanada'nın doğu kıyılarında popüler bir şans oyunu ve gelirleri büyük oranda yardım derneklerine bağışlanıyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!