Ortada masum bir sevişme var

Zeynep Tunuslu, Yıldız Tilbe'ye ve eşi Uzay Heparı'ya sahip çıktı.

Ortada masum bir sevişme var

"Uzay Heparı ile birlikte oldum" dediği için eleştirilen Yıldız Tilbe'ye, Heparı'nın eşi Zeynep Tunuslu sahip çıktı. Tunuslu Hürriyet yazarı Onur Baştürk'e verdiği röportajda "Ortada cinayet yok, adam kaçırma yok. Masum bir sevişme var" dedi.

Yıldız Tilbe'nin "Bir gece sarhoştum ve Uzay Heparı ile birlikte oldum" açıklaması, magazin dünyasında bomba etkisi yarattı. Tilbe, yıllar sonra gelen bu itiraf nedeniyle eleştiri oklarına hedef oldu. 1994'te hayatını kaybeden Heparı'nın eşi Zeynep Tunuslu'nun ünlü şarkıcının açıklamasına ne yanıt vereceği merak ediliyordu.

Tunuslu, düşüncelerini Hürriyet gazetesi Kelebek eki yazarı Onur Baştürk'le yaptığı bayram röportajında dile getirdi:

'ORTADA MASUM BİR SEVİŞME VAR'
"İyi ki yapmışlar, insanlar birbirlerine ne kadar sarılırsa o kadar iyi. Ben ne diyeceğim ki? 'Ayıp' mı diyeceğim yani? Sonuçta ortada bir cinayet yok, adam kaçırma yok. Masum bir sevişme var. İsterdim ki, hayatta olmayan bir müzisyenin ardından müziği konuşulsun. Yatak odası konuşulacağı yerde! Yıldız'ı da kınamıyorum. Bayılıyorum ona insan olarak. Çok da tatlı. Belki Rumelihisarı'na çıkamadığı için bunu söylemiştir!"

'SEZEN YANIMDA DA OLMADI KARŞIMDA DA'
Zeynep Tunuslu, "Uzay'la evlendiğinde Sezen Aksu sana cephe almış mıydı?" sorusuna "Yanımda da durmadı, karşımda da olmadı. Üzüldü mü kıskandı mı, onu da bilmiyorum. Hiç tepkisini söylemedi. Düğünümüze gelmedi, çiçek de yollamadı ama ben doğum yaptıktan sonra altınlarını alıp geldi" yanıtını verdi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!