Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

ÖRNEK BURSA İÇİN MEDYAYA DA İŞ DÜŞÜYOR

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa'nın örnek bir kent olması adına yapılan çalışmalarda gazetecilerle elbirliğiyle hareket edeceklerini söyledi.

ÖRNEK BURSA İÇİN MEDYAYA DA İŞ DÜŞÜYOR

Başkan Altepe, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar ve Başkan Danışmanı ve BURULAŞ Genel Müdürü Levent Fidansoy ile birlikte Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Lokali'nde ÇGD yönetim kurulu ve köşe yazarlarıyla bir araya geldi.
Bursa'nın geleceği için önemli çalışmalara imza attıklarını hatırlatan Başkan Altepe, Çagdaş Gazeteciler Derneği lokalinin gazetecilerin buluşma noktası olduğunu belirterek, "Lokalin güzel bir şekilde düzenlenmesi, çağdaş bir görünüme kavuşturulması bizi de mutlu etti. Kültürpark'la da uyumlu bir mekan oluşturulması güzel. Gazetecilerin toplandığı bu güzel mekanın eksiklerinin giderilmesi konusunda gerekeni yapıyoruz. Bursa için çalışıyoruz. Heyecan duyuyoruz. Bursa'nın kalitesinin artmasını hedefliyoruz" diye konuştu.
Bursa için atılan adımlarda ortak çalışmalara önem verdiklerini belirten Başkan Altepe, gazetecilerin yanında olduklarını kaydederek, "Bursa için atılan her adımda ortak çalışmamız gerekiyor. Bu konuda yapacak çok işimiz var. Hepimiz güzelliklere talibiz. Bursa'yı güzelliklerine sahip çıkan örnek bir kent konumuna getirmek istiyoruz. Bu çalışmaları ileriye taşınması noktasında medyaya da iş düşüyor" şeklinde konuştu.
Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı Bülent Sezgin de lokalin yenilenmesi ve düzenlenmesinde Büyükşehir Belediyesi olarak verdikleri maddi destekten dolayı Başkan Altepe'ye teşekkür etti. Sezgin, hem dernek çalışmaları hem de lokalle ilgili bilgiler verdiği Başkan Altepe'ye lokali de gezdirdi. Köşe yazarları da Başkan Altepe'ye sorular sorarak Bursa'da yapılan çalışmalarla ilgili detaylı bilgiler aldı.

 

ÖRNEK BURSA İÇİN MEDYAYA DA İŞ DÜŞÜYOR ÖRNEK BURSA İÇİN MEDYAYA DA İŞ DÜŞÜYOR ÖRNEK BURSA İÇİN MEDYAYA DA İŞ DÜŞÜYOR
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!