Orman: "Duruşunuzu kaybederseniz geri alamazsınız"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, İstek Özel Acıbadem Okulları'nda gerçekleştirilen panelde öğrencilerle bir araya geldi. Orman panelde yaptığı açıklamada, " Maçlar kazanılır, kaybedilir ama duruşunuzu kaybederseniz bir daha geri alamazsınız" diye konuştu.

Orman: ''Duruşunuzu kaybederseniz geri alamazsınız''

Orman, panelde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Sizin gibi değerli gençlerle bir araya geldiğim için çok mutluyum. Çocukluğumda Beşiktaş'ta spor yaptım. Küçüklüğümden beri Beşiktaş camiasının içindeyim. Bizim çocukluğumuzda imkanlar kısıtlıydı. Beşiktaş hayatımın her döneminde oldu. Beşiktaş JK Müzesi'ni gezmenizi tavsiye ederim. Beşiktaş, Türkiye'nin ilk spor kulüplerindendir. Savaşlarda sporcularımız yer almış ve şehit olmuşlardır. Beşiktaş, ilklerin kulübü olmuştur. Asil bir kulüptür. Amacımız ülkemizi yurt dışında gururla temsil etmek ve örnek davranışlar sergilemek. Beşiktaş, dünyanın her yerinde örgütlü bir topluluktur. Amacımız insanları mutlu etmek. Centilmenlik ve mütevazılık en önemli ilkelerimizdir. İyi insan olmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz. Maçlar kazanılır, kaybedilir ama duruşunuzu kaybederseniz bir daha geri alamazsınız."

Plaket takdim edildi

Konuşmasının ardından Fikret Orman'a, İstek Özek Acıbadem Okulları'nda öğrenim gören yeğeni Feyza Kısmet tarafından plaket takdim edildi. Orman, panelin sonunda İstek Özel Acıbadem Okulları öğrencileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!