Orhan Gencebay'a yeni yaş sürprizi

Usta sanatçı Orhan Gencebay , hayat arkadaşı Sevim Emre ve yakın dostlarının hazırladığı sürpriz doğum günü ile yetmiş dördüncü yaş gününü önceki akşam Türkbükü By Balıkçı'da kutladı. Üzerinde ' iyiki doğdun Orhan baba' yazılı pastadaki mumları üfleyen Gencebay ' Benim bugün doğduğumu gönül dostlarım ve ailem benden daha iyi hatırlıyorlar, sağolsunlar onlara çok teşekkür ediyorum. Bugün dostlarımla beraber kırk üçüncü yaşımı kutluyorum.' dedi. Sevim Emre Gencebay' a sarılarak 'Yeni yaşını mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir şekilde geçirmeni diliyorum' sözleriyle temennilerini dile getirdi.

Orhan Gencebay'a yeni yaş sürprizi

Usta sanatçı Orhan Gencebay , hayat arkadaşı Sevim Emre ve yakın dostlarının hazırladığı sürpriz doğum günü ile yetmiş dördüncü yaş gününü önceki akşam Türkbükü By Balıkçı'da kutladı. 

Üzerinde ' iyiki doğdun Orhan baba'  yazılı pastadaki mumları üfleyen Gencebay  ' Benim bugün doğduğumu  gönül dostlarım ve ailem benden daha iyi hatırlıyorlar, sağolsunlar onlara çok teşekkür ediyorum. Bugün dostlarımla beraber kırk üçüncü yaşımı kutluyorum.' dedi.  Sevim Emre  Gencebay' a  sarılarak 'Yeni yaşını mutlu, huzurlu  ve sağlıklı bir şekilde geçirmeni diliyorum' sözleriyle temennilerini dile getirdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!