Op. Dr. Ergin Kopal: Güçlü bir gelecek, sağlıklı bir toplumla mümkündür

Kopal Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ergin Kopal, "Özveri ve sabır isteyen, aynı zamanda kutsal bir meslek olan sağlık hizmetlerinde, insan sağlığının korunması ve sağlık sorunlarının giderilmesi en önemli hedeftir. Güçlü bir gelecek, sağlıklı bir toplumla mümkün olacaktır" dedi.

Op. Dr. Ergin Kopal: Güçlü bir gelecek, sağlıklı bir toplumla mümkündür

HABER: BURCU SEKMEN KAMERA: SEFA BALABAN

Bursa'da 14 Mart Tıp Bayramı çeşitli program ve etkinliklerle kutlanıyor. Bursa Özel Esentepe ve Anadolu Hastaneleri doktorları, Tıp Bayramı sebebiyle duygu ve düşüncelerini aktardı.

Kopal Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ergin Kopal, 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle yaptığı açıklamada, "Kaliteli ve etkin bir sağlık sistemi, nitelikli toplum anlayışının en önemli göstergelerinden biridir. Özveri ve sabır isteyen, aynı zamanda kutsal bir meslek olan sağlık hizmetlerinde, insan sağlığının korunması ve sağlık sorunlarının giderilmesi en önemli hedeftir. Güçlü bir gelecek, sağlıklı bir toplumla mümkün olacaktır" dedi.

Op. Dr. Ergin Kopal, sözlerini şöyle sürdürdü; "Bu önemli gün vesilesiyle, sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin azaldığı, sağlıkta kalitenin öne çıktığı bir dönem olmasını diliyorum. Mesleğini en iyi şekilde yerine getirmek için büyük bir özveriyle çalışan meslektaşlarımın, hemşirelerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!