OnePlus 3 Android 9 Pie güncellemesine kavuştu

Aylar geçmesinin ardından OnePlus 3 ve OnePlus 3T kullanıcıları, uzun zamandır beklenen Android 9 Pie güncellemesine kavuştu. Çinli akıllı telefon üreticisi, güncellemenin şu anda sunuculara yüklendiğini ve tüm dünyaya yayılmaya başladığı belirtti.

OnePlus 3 Android 9 Pie güncellemesine kavuştu

OnePlus 3 Android 9 Pie ile neler sunuyor?

OnePlus 3 Android 9 Pie güncellemesi ile Nisan ayı güvenlik güncellemesini de beraberin getiriyor. Buna ek olarak tabii asıl yenilik arayüzdeki değişikliklerde oluyor. Bunun yanı sıra kamera tarafında da bazı yenilikler mevcut.

Arayüzdeki değişikliğin yanı sıra gelen yenilikler, rahatsız etmeyin modundakideğişiklikleri, oyun modundaki geliştirmeleri ve kamera tarafında yapılan bazı eklemeleri gösteriyor.

Artık rahatsız etmeyin modunda kullanılan OnePlus 3 modellerinde, bu modun aktif olacağı zaman aralığı da rahatlıkla belirlenebilecek.

Yeni oyun modu ile birlikte ise özellikle bildirim tarafında bazı iyileştirmelerin yapıldığı görülüyor. Metin içerikleri oyununuzu engellemeyecek bir şekilde gözükürken 3. parti arama uygulamalarının bildirimleri de oyun sırasında engellenecek.

Ayrıca OnePlus 3'ün kamerasına Google Lens özelliği gelmiş durumda. Artık görüntü tanıma deneyimi bu telefonlarda da güçlü bir şekilde çalışabilecek.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!