Önder Bülbüloğlu FIFA'da temaslarda bulundu

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu'nun, FIFA'da temaslarda bulunduğu bildirildi. Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Bülbüloğlu'nun İsviçre'nin Zürih kentinde bulunan FIFA Genel Merkezi'ne giderek şike davasıyla ilgili görüşmeler yaptığı aktarıldı.

Önder Bülbüloğlu FIFA'da temaslarda bulundu

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu'nun, FIFA'da temaslarda bulunduğu bildirildi.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Bülbüloğlu'nun İsviçre'nin Zürih kentinde bulunan FIFA Genel Merkezi'ne giderek şike davasıyla ilgili görüşmeler yaptığı aktarıldı.

Önder Bülbüloğlu'nun FIFA Genel Merkezi'nin karşısında nöbet tutan bordo-mavili taraftarlarla da sohbet ettiği belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Bülbüloğlu, "Kulüp olarak hukuk mücadelemizi sürdüreceğiz. Dosyamız şu anda FIFA'da. Bir an önce sonuçlanmasını istiyoruz. Çünkü adalet bekleyen ve Türkiye'de temiz futbolu özleyen bir camia var." değerlendirmesinde bulundu.

Bülbüloğlu, Trabzonspor taraftarlarının FIFA Genel Merkezi'nin önünde yaptığı eyleme de dikkati çekerek, "Taraftarlarımız mücadelemizde güçlü ve kararlı. Kendilerine teşekkürü bir borç biliyoruz." ifadelerini kullandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!