ÖMEROĞLU 'DAN SİYASİ PARTİLERE ZİYARET

AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Ali Ömeroğlu, AK Parti'yi zorlayacak bir başka parti bulunmadığı için seçim propaganda döneminin Bursa açısından son derece sakin geçtiğini söyledi. Ali Ömeroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Yıldırım'da siyasi parti ilçe teşkilatlarına ziyaretlerde bulundu.

ÖMEROĞLU 'DAN SİYASİ PARTİLERE ZİYARET

İlk olarak MHP'yi ziyaret edem Ömeroğlu, İlçe Bakanı Nedim Yazıcı ile görüştü. Siyaseti bir spor müsabakasına benzeten Ömeroğlu, "Rakibiz ancak iyi birer dostuz da. Benim MHP'den olduğu gibi CHP'den de çok sayıda arkadaşım var. Bu arkadaşlarımızla çok şey paylaştık. Paylaşmaya da devam edeceğiz" dedi.
AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Ali Ömeroğlu'nun sonraki durağı Saadet Partisi Yıldırım İlçe Merkezi oldu. İlçe Başkan Yardımcısı Yaşar Günel'le görüşen Ömeroğlu, SP'lilere, "Bizleri aranıza kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz" diye selamladı. Ömeroğlu, AK Parti'nin sağlık, ekonomi, eğitim ve dış politikada büyük adımlar atıp Türkiye'ye devrimler yaşattığını hatırlatarak, "Kim hayırlı ise bu millete o hizmetkar olsun" dedi.
Demokrat Parti Yıldırım İlçe Teşkilatı'nı da ziyaret eden Ali Ömeroğlu, Başkan Seyfi Özçelik ile görüştü. Özçelik, Bursa açısından seçim döneminin sakin geçtiğini söyleyince Ömeroğlu, "Bizi zorlayacak parti olmadığı için sakin geçiyor" yanıtını verdi. AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Ali Ömeroğlu, "Yıldırım'da büyümüş bir siyasetçi olarak bu ilçe için de çalışıyoruz. Biz her zaman partileri ziyaret ediyoruz henüz bize gelen olmadı. Keşke olsa, daha güzel olurdu. İktidar-muhalefet birlikte üreteceğimiz projelerle ülke kalkınsın isteriz" diye konuştu.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!