Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Olimpiyatlara Bursa damgasını vuracak - ÖZEL HABER

Bursalı şampiyon boksör Bahram Muzaffer, genç boksörleri İstanbul'un da aday olduğu 2020 Olimpiyatlarına hazırlıyor. Bahram Muzaffer, Bursalı boksörlerin damgasını vuracağı bir Avrupa Şampiyonası olacağını söyledi.

Olimpiyatlara Bursa damgasını vuracak - ÖZEL HABER

Mesut DEMİR/BURSADABUGUN.COM


Bursalı şampiyon boksör Behram Muzaffer, genç boksörleri 2020-2024 yılları arasında düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'na hazırlıyor. Bahram Muzaffer, Bursalı boksörlerin damgasını vuracağı bir Avrupa Şampiyonası olacağını söyledi.
Bursada Bugün'e açıklamalarda bulunan şampiyon boksör Bahram Muzaffer, "Erzurum'da düzenlenen Türkiye Boks Şampiyonası'nda 91 kiloda şampiyon oldum. Şampiyon olduktan sonra Bursa'da bir salon açtım. Burada Türk sporuna faydalı olabilmek için şampiyonlar yetiştiriyorum" dedi.

"OLİMPİYATLARA KİLİTLENDİK"
Mersin'de düzenlenecek Akdeniz Olimpiyatları'nda şampiyon olmak için yarışacağını ifade eden Bahram Muzaffer, "Bu şampiyonada başarılı olduktan sonra Avrupa Boks Şampiyonası ve Türkiye Boks Şampiyonası'nda başarılı olarak Bursa'ya madalya ile dönmek istiyorum. Şampiyona için çalışmalarımı sürdürüyorum. Aynı zamanda genç boksörleri de bu şampiyonaya hazırlıyorum. Sabah akşam idman yapıyorum. Şampiyonaya kilitlendik" diye konuştu.

BURSA'NIN ADINI DÜNYAYA DUYURACAK
Mesai saati dışında açtığı spor salonunda yeni şampiyonlar yetiştirmek için çalıştıklarını vurgulayan Bahram Muzaffer, Türk boksuna ve Türk sporuna daha faydalı olmak için çalıştığını, hedefinin Bursa'dan yeni şampiyonlar çıkararak hem Bursa'nın hem de Türkiye'nin adını tüm dünyaya duyurmak olduğunu belirtti.

AZİM, HIRS VE ÇALIŞMAK
Olimpiyatlarda hazır genç şampiyonlarla mücadele edeceklerini dile getiren Bahram Muzaffer, azim, hırs ve çalışmakla başarıya ulaşılabileceğini, şampiyon olmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Bahram Muzaffer, "Önümüzde önce Akdeniz Oyunları var. Ardından Avrupa ve dünya şampiyonalarında madalya için mücadele edeceğim. Hedefim ülkeme daha nice madalyalar kazandırmak. Ancak bununla yetinmiyorum. Bir yandan şampiyonalara hazırlanırken diğer yandan tecrübelerimi genç sporcularla paylaşıyorum. Hem GHSİM'de hem de kendi salonumda genç sporcularım var. Amacım İstanbul'un da aday olduğu 2020 Olimpiyatları'nda kürsüye çıkacak sporcular yetiştirmek" dedi.

Olimpiyatlara Bursa damgasını vuracak - ÖZEL HABER Olimpiyatlara Bursa damgasını vuracak - ÖZEL HABER Olimpiyatlara Bursa damgasını vuracak - ÖZEL HABER Olimpiyatlara Bursa damgasını vuracak - ÖZEL HABER Olimpiyatlara Bursa damgasını vuracak - ÖZEL HABER
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!