Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

OİB LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN VİZÖRÜNDEN DOĞA YANSIMALARI

OİB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nin öğrencileri, öğretmenleri ve çalışanlarının katıldığı 'Geleceğe mirasınız yeşil olsun' konulu fotoğraf yarışmasının ödül töreni OİB Lisesi'nde gerçekleştirildi.

OİB LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN VİZÖRÜNDEN DOĞA YANSIMALARI

Eğitim ve öğretiminin ilk yılında birçok sosyal ve kültürel etkinliğe ev sahipliği yapan, otomotiv endüstrisinin üst düzey yöneticileri ve temsilcilerinin yanı sıra yurtdışından Bursa'ya gelen birçok heyetin uğramadan geçmediği Türkiye'nin ilk ve tek otomotiv lisesi durumundaki OİB Lisesi, Orhan Holding bünyesinde faaliyet gösteren Matay A.Ş.'nin düzenlediği 'Geleceğe mirasımız yeşil olsun' konulu ödüllü fotoğraf yarışmasına ev sahipliği yaptı.

Orhan Holding Onursal Başkanı İbrahim Orhan, Matay yöneticileri ve çalışanları ile OİB Lisesi öğretmen, öğrenci ve çalışanlarının katıldığı tören, Lise'nin Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Yarışmaya katılan tüm fotoğrafların barkovizyon gösterisi eşliğinde gösteriminin yapıldığı ödül töreninde, öğrencilerin doğayı ve yeşili konu alan birbirinden güzel ve farklı çalışmaları katılımcılar tarafından beğeniyle izlendi.

Ödül töreni öncesi bir konuşma yapan Okul Müdürü Uğur Nikbay, öğrencilerin kabiliyetlerini ortaya çıkaran sosyal, sanatsal ve kültürel her türlü etkinliğin önemine dikkat çekerek, Orhan Holding ve Matay yöneticilerine katkılarından ötürü teşekkür etti.

Öğrencilerinden Betül Ulus'un birinciliği elde ettiği yarışmada, ikinci Bünyamin Aydın, üçüncü ise Müdür Yardımcısı Ahmet Turan Gönültaş oldu.

Dereceye giren 10 yarışmacıdan 7'sine mansiyon ödülü kitap, 3. olan Ahmet Turan Gönültaş 'a fotoğraf makinası, 2. olan Bünyamin Aydın 'a dijital kamera ve 1.ci olan Betül Ulus'a dizüstü bilgisayar hediye edildi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!