Öğretmenlikten atılınca striptiz kulübünde işe başladı

Amerika'da öğrencisiyle ilişki yaşadığı ortaya çıktıktan sonra öğretmenlikten atılan 24 yaşındaki Mary Beth Haglin, şimdilerde striptiz kulüplerinde sahne alıyor.

Öğretmenlikten atılınca striptiz kulübünde işe başladı

Amerika'da 17 yaşındaki öğrencisi ile yüzlerce kez ilişkiye girdiğini itiraf eden öğretmen, öğrencisinin kendisini baştan çıkardığını söyleyerek mağdur olduğunu söyledi.

NEREDEYSE HER GÜN İLİŞKİYE GİRMİŞLER

Röpörtaj yaptığı bir televizyon programında mağdur olduğunu söyleyen 24 yaşındaki öğretmen Mary Beth Haglin, altı ay boyunca neredeyse her gün ilişkiye girdiği öğrencisine çıplak fotoğraf gönderdiğini söyledi.

2 YIL HAPİS CEZASI ALABİLİR

Öğretmen öğrencisine gönderdiği bir resimde siyah iç çamaşırları ile baştan çıkarıcı bir şekilde duvara dayanarak poz veriyor. Mahkemesi devam eden öğretmen suçlu bulunması halinde en az iki yıl hapis cezası ile karşı karşıya kalabilir.

STRİPTİZ KULÜBÜNDE İŞE BAŞLADI

Öğrencisi ile yaşadığı ilişki sonrası öğretmenlik mesleğinden atılan ve şu an bir striptiz kulubünde çalışan öğretmen öğrencisinin kendisini baştan çıkardığı konusunda ısrar etti.

HER ŞEY İLTİFAT NOTLARIYLA BAŞLADI

Öğretmen, öğrencisinin ilk başlarda kendisine bir kağıt üzerine yazdığı iltifat notları verdiğini, öğrencinin bunu çok iyi bir ustalık ile yaptığını ve kendisinin bu duruma karşı koyamadığını söyledi.

"BENİ EN ZAYIF YERİMDEN YAKALADI"

Öğretmen şunları söyledi: "Öğrencim erkek arkadaşım ile problem yaşadığım bir dönemde beni en zayıf yerimden yakalayıp kendi lehine avantaja çevirdi. İlk başlarda öğrencim ile ilişki yaşamamın yasal olmadığını bildiğim için öğrencimin bana yaklaşımını göremezlikten geldim. Ama erkek arkadaşım ile ilişkim bittikten sonra erkek öğrencimin mesajlarına cevap vermeye başladım ve aramızda ilk fiziksel ilişki 2015 yılının ekim ayında başladı."

HER YERDE İLİŞKİYE GİRMİŞLER

Ayrıca öğrencisi ile neredeyse her gün kendi arabasında, öğrencisinin arabasında, anne ve babasının evinde ilişkiye girdiğini söyleyen öğretmen bir süre sonra öğrencisi ile arasındaki ilişkiyi bitirmeye çalıştığını ama öğrencisinin kendisini ilişkiyi bitirmesi halinde aralarında geçen her şeyi başkalarına anlatmak ile tehdit ettiğini söyledi.

BAŞKA BİR ÖĞRENCİ GÖRÜNCE BİTTİ

Öğrencisinden korktuğu için ilişkiyi bitiremeyen öğretmenin, öğrencisi ile birlikteliği başka bir öğrenicinin kendilerini görmesinden sonra bitti. Öğrencisi ile ilişkiye girdiği içinWashington'da öğretmenlik yaptığı okuldan kovulan öğretmen şu an gece kulüplerinde stripzçilik ve kucak dansçılığı yapıyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!